Назад

Курс на позитив: як мислити позитивно?

Дивовижний ранок, позитивні емоції, зайняття спортом. Ми дамо кілька порад, як наповнити ваше літо радістю та сонячним настроєм! Впустіть у своє життя позитив!

1 / Ранкові ритуали

Все розпочинається з пробудження!

Ці перші хвилини задають настрій на весь день і допомагають налаштуватися на позитивний лад.

Важливо присвятити 30-45 хвилин тільки собі, щоб підготуватися до нового, чудового дня.

Виділіть час, щоб побалувати себе смачним сніданком або, якщо ви не дуже голодні, гарячим напоєм, насолоджуючись тишею та не зосереджуючись на обмірковуванні важливих питань. Ідея в тому, щоб дати своєму тілу та розуму повільно прокинутися і помедитувати протягом цих 10-15 хвилин. Більш підготовлені можуть попрактикувати «Магію ранку».

 

 

sowimage

Встати на годину раніше, щоб зарядитися енергією, може здаватися дивним, але... Мова не йде про те, щоб просто раніше прокинутися, а про те, щоб приділити цей час саморозвитку, наприклад, письменництву або заняттям спортом, тому, з чого ви хочете почати свій день, з самого важливого: особистісного зростання.

sowimage

2 / Навчіться знаходити приводи для подяки

Щовечора перед сном «пройдіться» по подіях вашого дня і знайдіть серед них 5 речей, за які ви можете бути вдячні. У якісь дні це зробити легше, в інші - складніше, але завжди знайдуться приводи для подяки: обід з приємною колегою, смачна їжа, можливість подивитися улюблений серіал, телефонний дзвінок, який вас порадував, час, проведений з друзями за келихом вина, та й просто - гарне самопочуття.

Тренуючись помічати позитивне в вашому житті, ви навчитеся цінувати його в момент, коли воно трапляється. І побачите, що причин для подяки стане набагато більше!

sowimage

3 / Позбувайтеся негативних думок, почніть мислити позитивно

Навіть у найскладніших ситуаціях є місце позитиву. Треба навчитися концентруватися на тому, що ми можемо з них отримати, а не на труднощах, з якими ми стикаємося. Це називається позитивним ставленням. Уміння знаходити позитивне в некомфортному і бачити хороше дозволяє нам рухатися вперед. Ніби, здається, нічого особливого, але сила думки та нашого настрою величезна, вона може впливати як на наш психологічний стан, так і на наше майбутнє! Говорять, якщо увесь час думати про погане, воно станеться. Мозок не "відчуває" різниці між уявним та реальним. Якщо ви уявляєте все в "темному світлі", так воно і відбувається. І навпаки, світлі думки стають реальністю. Постійно похмурий настрій позначається на організмі, тілу передаються негативні вібрації.

 

sowimage

Тому кожного разу, коли вас відвідує негативна думка, женіть її геть, знаходьте позитивні сторони в ситуації, що склалася. Це спочатку дається складно, але при постійній практиці виходить автоматично.

У вас зламалася машина в дорозі? Принаймні, ви не потрапили в аварію і не постраждали! Пропустили важливу співбесіду? Значить, на вас чекає щось краще. Потяг метро застряг у тунелі? У вас з'явилася можливість почитати книгу або написати подрузі.

 

sowimage

Ви знали, що мозок не розрізняє "природний" сміх та "штучний"? Кожного разу, коли ви смієтеся, він викидає гормони радості та задоволення, які позитивно впливають на наше самопочуття.

Спробуйте! Змусьте себе голосно посміятися кілька секунд і побачите!

sowimage

 

Якщо обставини не дозволяють вам голосно сміятися, посміхайтеся. По можливості, робіть це перед дзеркалом, щоб отримати більше позитивних флюїдів. Це може здатися дивним, але, безумовно, викличе море позитивних емоцій.

sowimage

4 / Оцініть, який шлях ви вже зробили, а не скільки ще потрібно пройти

Іноді ми розчаровуємось у своїй діяльності і бачимо тільки негативну сторону ситуації : "я - ніщо", "я не отримала того, що хотіла", "це займає надто багато часу".

Замість того щоб фокусуватися на складнощах та невдачах, сконцентруйтеся на тому, що вам вже вдалося зробити. Озирніться назад та подивіться, з чого ви починали, щоб прийти до сьогоднішнього результату.

Чималий шлях, так? Якщо ви змогли це зробити, то вам під силу йти далі.

sowimage

5 / Почувати себе привабливою, підкреслюючи природну красу

Іноді досить помаху туші для вій або трохи помади, улюбленої сукні або походу до перукаря, щоб відчути себе красивою та впевненою.

Фізичне благополуччя може сприятливо впливати на моральний стан, тому балуйте себе, не економте на цьому часу. Навіть якщо це здається чимось незначним або «марним», воно необхідне для гарного самопочуття.

6 / Складіть свій плейлист, який піднімає вам настрій

Плейлист, який викликає в вас бажання підспівувати, танцювати та рухатися в такт. Немає нічого кращого за заводні мелодії, що наповнюють позитивом та дають заряд бадьорості!

sowimage
sowimage

7 / Займайтеся спортом: вперед!

Начебто проста порада, скажете ви, але це працює. Спорт заряджає енергією та «стирає» накопичений стрес. Не вистачає часу? Прокотіться на велосипеді, приділіть 20 хвилин он-лайн йозі. Якщо на вулиці гарна погода, вийдіть на зупинку раніше або пізніше та пройдіться пішки під теплим сонцем, слухаючи улюблену музику. Спорт і вітамін D гарантовані.

А що ви робите, щоб наповнити своє життя позитивом? Поділіться порадами в коментарях!

Поделиться