ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Однією із найбільш популярних груп ароматів у парфумерії є колекція свіжих парфумованих та туалетних вод. Свіжі аромати зазвичай нагадують нам про красу природи, теплі пори року, освіжні ландшафти моря або лісу та зелень. Свіжі аромати надають відчуття чистоти, легкості й енергії. Широка палітра парфумерних нот та свіжих акцентів представлена в обраній категорії інтернет-магазину французької косметики та парфумерії Yves Rocher.

Основні парфумерні композиції свіжих ароматів складаються з таких нот:

 1. Цитрусові ноти: Аромати лимона, лайма, грейпфрута, апельсина і бергамота часто використовуються для створення свіжого і освіжаючого ефекту. Наприклад, парфумована вода Sel d'Azur — це свіжий аромат, сповнений контрастів. Іскристі та тонізувальні ноти італійських цитрусових поєднуються із солоними нотами та огорнуті свіжістю терпкого грейпфрута. Яскрава нота кедрового дерева надає сили аромату.

 2. Зелені ноти: Запах свіжої трави, листя, морського бризу можуть додати аромату свіжості. Туалетна Вода Naturelle – один із бестселерів Yves Rocher в усьому світі має ніжний шлейф трав'яної свіжості і квітково-фруктових ноток. Новинка - Парфумована Вода Verte Envolée – це енергійне поєднання свіжості бергамоту й лимону, витонченості чорного чаю та ніжності троянди.

 3. Морські ноти: Аромати, які асоціюються з океаном, можуть складатися з нот морської солі, морського повітря та водоростей. Неповторним прикладом такого акценту є парфумована вода Sur La Lande – це аромат, огорнутих вітром польових квітів Бретані. Ромашка надає парфумерній піраміді світла та чистоти, а квіти жасмину є серцем дикого букету. Базові ноти поєднують елегантний деревний акорд та абсолю водоростей, що віддзеркалюють контраст дикого узбережжя Бретані, а мінеральний концентрат надає аромату неповторного звучання.

 4. Аромати лісу: Запахи свіжого лісу, ягід, трав та гілок можуть також створити відчуття свіжості. Унікальною колекцією Yves Rocher є моноаромати – група туалетних вод, що мають один основний інгредієнт у парфумерній піраміді: Туалетна Вода Зелений Чай, Туалетна Вода Листя Вербени.

Свіжі аромати часто використовуються у виробництві парфумерних продуктів, туалетних вод, дезодорантів та інших косметичних засобів. Вони особливо популярні в літній сезон або для щоденного використання.

Для того, щоб вибрати парфуми, створені саме для Вас, відкрийте онлайн-діагностику ароматів Yves Rocher, в якій представлені всі групи ароматів, як наприклад, теплі та квіткові.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.