ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Certified and committed to nature

Наші сертифікати
та партнерства

КОМПАНІЯ 
З МІСІЄЮ

Наприкінці 2019 року ми стали першою міжнародною Групою, яка отримала статус "Entreprise à Mission" ("Компанія з Місією") згідно з французьким законом PACTE (План дій щодо розвитку та трансформації бізнесу).

Цей відповідальний статус підкреслює наше бажання зробити соціальну місію Групи такою ж важливою, як і економічну.

 

Більше ніж бізнес: бізнес з місією

Якою є наша місія? Відновити зв’язок людини з природою, діючи для загальної користі та благополуччя. Ми віримо в позитивний вплив природи на наше самопочуття. Маючи спільний зв'язок із природою, кожен спроможний зробити власний внесок у створення світу, у якому всі люди дбатимуть одне про одного та про навколишнє середовище.

1/ Захист біорізноманіття та зменшення глобального потепління

Ми є новаторами у скороченні використання пластику. З 2006 року, за 10 років до запровадження європейського закону, ми припинили використовувати пластикові пакети, а також з 2010 року встигли зменшити вагу паковання нашої продукції на 20%. Нашою наступною метою до 2023 року є скорочення споживання пластику на 30%.

Низький рівень викиду парникових газів (CO2): щоб зробити внесок у призупиненння глобального потепління, ми дотримуємося рекомендацій IPCC (Міжурядової групи експертів зі зміни клімату). Повага до флори та фауни. 100% наших промислових об’єктів у Бретані визнано LPO (Лігою захисту птахів) як Заповідники Біорізноманіття; в нашому Ботанічному Саду вирощується 1500 видів рослин.

Пишаємося тим, що ми є одним із головних спонсорів Фонду Yves Rocher: ми прагнемо працювати злагоджено задля захисту природи. У 2020 році ми вже висадили 100 мільйонів дерев, і це лише початок.

2/ Розвиток та поширення моделі відповідального сталого розвитку

З 1990 року наші квіткові поля отримали сертифікат як органічні, а земля цих полів обробляється з використанням екологічно чистих сільськогосподарських практик. Це – ефективна екосистема, де флора, фауна та місцеві жителі співіснують у гармонії. Наші культові рослини, вирощені в Бретані, отримали сертифікат UEBT (Союзу етичної біоторгівлі). Це є цінним визнанням нашої відданості сталим джерелам постачання.

На нашому шляху до B Corp: щоб піти далі, Група Yves Rocher і бренд Yves Rocher прагнуть отримати сертифікат B Corp до 2025 року. Етикетка «B Corp» позначає сертифікацію тих компаній, що інтегрують соціальні та екологічні цілі у свою місію. Компанії, які отримують сертифікати, проходять оцінювання за всіма видами діяльності. Оцінка вимірює їхній позитивний вплив на корпоративне управління, стан відносин між роботодавцем і працівником, вплив на довкілля, а також оцінюються продукти та послуги, які компанія надає. Це є втіленням бачення нашого майбутнього, де компанії мають відігравати роль найкращих не У світі, а ДЛЯ світу.

3/ Розвиток корпоративної культури, спрямованої на збереження

Наші співробітники та партнери також поділяють наші зобов’язання. Ми створили Nature Academy, щоб залучити наших співробітників до соціальних та екологічних тем та ініціатив (збір відходів, висадка дерев за допомогою Фонду Yves Rocher та інші).

Наші сертифікати та партнерства

Organic Agriculture

ОРГАНІЧНЕ СІЛЬСЬКЕ
ГОСПОДАРСТВО ТА АГРОЕКОЛОГІЯ

Органічна продукція на кожному кроці. З 1999 року 60 гектарів наших полів у Ла-Гасії були сертифіковані як органічні та обробляються з використанням стійких сільськогосподарських практик.

Це – позитивна сільськогосподарська модель, що з повагою ставиться до природних ресурсів та сприяє відновленню біорізноманіття.

Читати більше
 

Органічна продукція на кожному кроці. З 1999 року 60 гектарів наших полів у Ла-Гасії були сертифіковані як органічні та обробляються з використанням стійких сільськогосподарських практик.

Це – позитивна сільськогосподарська модель, що з повагою ставиться до природних ресурсів та сприяє відновленню біорізноманіття.

Yves-Rocher certified UEBT

UEBT – союз,
що зміцнює нас

У 2021 році Римська та Лікарська Ромашка, Волошка, Календула, Мезембріантемум Кришталевий, Карпобротус Едуліс, Настурція, М’ята та Арніка, 9 культових рослин, вирощені на власних полях бренду в Ла-Гасії, отримали сертифікат UEBT (Союзу етичної біоторгівлі).

Читати більше
 

Yves Rocher є першим французьким брендом у світі, який отримав такий сертифікат. Ми пишаємося цим визнанням нашої діяльності, спрямованої на захист біорізноманіття.

UEBT (Союз етичної біоторгівлі) є міжнародною некомерційною асоціацією, яка просуває та визначає провідні способи постачання натуральних інгредієнтів з повагою до біорізноманіття та людей.

Захищаючи довкілля, UEBT заохочує компанії проводити заходи для підтримки, захисту та відновлення біорізноманіття. Проведені заходи проходять перевірку та стають кращими з року в рік для сприяння сталого розвитку біорізноманіття, на що і спрямована наша діяльність.

Захищаючи людську гідність, принципи UEBT також особливо вимогливо ставляться до прав працівників, захисту прав місцевих громад та рівноцінного користування перевагами біорізноманіття.

Сертифікація наших 9 заводів у Ла-Гасії є першим кроком у нашому підході до сталого постачання.​

До 2025 року нашою метою є сертифікація всіх каналів постачання.

Yves-Rocher is a member of the association 1% for the planet

1% FOR THE PLANET,
Земля дякує нам!!

Ми є членами міжнародної організації "One Percent for the Planet" завдяки нашій діяльності в Бретані.

Це означає, що ми віддаємо один відсоток своїх щорічних прибутків екологічним асоціаціям.

Читати більше
 

Ефективне збільшення внесків на благо довкілля: це місія "One Percent for the Planet", некомерційної організації, яка об’єднує меценатів та компанії з асоціаціями, які успішно реалізують проєкти.

Yves Rocher є учасником "One Percent for the Planet" завдяки нашій діяльності в Бретані. Ми вносимо асоціаціям з захисту довкілля 1% від нашого щорічного прибутку від Спа-екоготелю La Grée des Landes, двох ресторанів, музею бренду, нашого бутика й Інституту в Ла-Гасії та.

Еклозарію на острові Уа.

Refuges LPO

НАШІ ЗАПОВІДНИКИ
БІОРІЗНОМАНІТТЯ

100% наших промислових об’єктів визнані LPO (Лігою захисту птахів) Заповідниками Біорізноманіття. Ця асоціація щодня працює над захистом різних життєвих форм та видів, збереженням екосистем та екологічною освітою.

Читати більше
 

100% наших промислових об’єктів визнані LPO (Лігою захисту птахів) Заповідниками Біорізноманіття. Ця асоціація щодня працює над захистом різних життєвих форм та видів, збереженням екосистем та екологічною освітою.

Botanic Gardens

НАШ БОТАНІЧНИЙ САД - наша лабораторія під відкритим небом.

У самому серці Бретані на 2 гектарах землі з 1975 року вирощуються 1500 видів рослин. Ботанічний Сад Yves Rocher є членом BGCI (Міжнародної ради ботанічних садів з охорони рослин) та акредитований як «Ботанічний сад Франції та франкомовних країн». Цей Сад є частиною міжнародної мережі передачі знань.

Читати більше
 

У самому серці Бретані на 2 гектарах землі з 1975 року вирощуються 1500 видів рослин. Ботанічний Сад Yves Rocher є членом BGCI (Міжнародної ради ботанічних садів з охорони рослин) та акредитований як «Ботанічний сад Франції та франкомовних країн». Цей Сад є частиною міжнародної мережі передачі знань. Він бере участь в обміні насінням, розповсюдженні генетичних ресурсів і в сприянні дослідження та збереження рослин. Із 2021 року наш Ботанічний Сад отримав позначку EcoJardin (Екосад) за свою екологічність, що захищає біорізноманіття.

national plastic packaging pact partner of Yves Rocher

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАКТ ПРО ВІДМОВУ ВІД ПЛАСТИКОВОГО ПАКОВАННЯ

Щоб гарантувати, що пластикове паковання ніколи не стане відходами, ми підтримуємо економіку замкнутого циклу як учасник Національного пакту про поетапну відмову від пластикового паковання. Це бачення дозволяє ефективно вирішити проблеми забруднення пластиком.

Національний пакт є частиною глобальної мережі Plastic Pacts Фонду Еллен Макартур.

Читати більше
 

Вибір економіки замкнутого циклу, щоб пластикове паковання ніколи не ставало відходами. Ми є членами Національного пакту про поетапну відмову від пластикового паковання, афілійованого з мережею Plastic Pacts Фонду Еллен Макартур. Разом із Міністерством Екології Франції, недержавними організаціями та іншими компаніями ми підтримуємо економіку закритого циклу, що пропонує вирішення проблеми забруднення пластиком і надає значні економічні, екологічні та соціальні переваги. Ця ініціатива забезпечує обмін знаннями та координацію дій на глобальному рівні.

Її 5 амбіційних зобов'язань:

  1. відмова від зайвого паковання;
  2. розробка системи оптової повторної переробки;​
  3. розвиток екодизайну та можливостей переробки;​
  4. прискорення переробки;​
  5. використання переробленого пластику.

Провідний спонсор 
Фонду Yves Rocher

logo de la fondation yves rocher

Фонд Yves Rocher невтомно працює над збереженням біорізноманіття. Він надає підтримку та фінансову допомогу альтернативним потужним місцевим ініціативам по всьому світу.

Завдяки програмі «Plant for Life» та тісній співпраці з 48 неурядовими організаціями та асоціаціями, які працюють у цій галузі, вже висаджено 100 мільйонів дерев по всьому світу. Більше 500 лауреаток з 50 різних країн, чия діяльність зосереджена на порятунку нашої планети, отримали нагороди у премії "Земля Жінок" ("Terre de Femmes"). За 30 років роботи в цій галузі Фонд Yves Rocher був визнаний суспільно-корисним, і ми, як основний спонсор, пишаємось цим разом з усіма нашими співробітниками.

Дізнайтеся більше на сайті Фонду Yves Rocher

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.