ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Дбайливий догляд за волоссям після фарбування та тонування у салоні краси або вдома є однаково важливим, оскільки хімічні речовини, що містяться у фарбі, тонувальному засобі можуть впливати на структуру та здоров’я волосся.

Після фарбування волосся може втрачати блиск та ставати тьмяним, хімічні процеси фарбування можуть пошкодити структуру, висушувати волосся, робити його ламким та слабким, а також призводити до збільшення втрати волосся.

Шампунь, бальзам, маска та олія для фарбованого волосся допоможуть зберегти та підкреслити колір із запобіганням вигорання та змивання. Кондиціонер та маска при регулярному використанні допомагають відновити вологу та зберегти волосся м’яким та здоровим. Сироватки та термозахисні спреї допомагають запобігти пошкодженню волосся під час використання пристроїв для укладання, фенів або засобів стайлінгу. При виборі шампуню звертайте увагу на етикетку на вказівку, що цей засіб призначений саме для волосся після фарбування. Такий догляд містить спеціальні інгредієнти, що допомагають зберегти колір. Уникайте шампунів та інших засобів для волосся зі вмістом сульфатів, вони можуть бути дуже агресивними та вимивати колір із фарбованого волосся, вибирайте шампуні з більш м’якою формулою, які забезпечують делікатне очищення без зайвого випаровування вологи та забарвлення.

На сайті Ів Роше Україна представлений широкий асортимент догляду для фарбованого волосся:

1. Шампунь
2. Фіолетовий шампунь
3. Бальзам-кондиціонер
4. Бальзам-лосьйон
5. Маска для волосся
6. Відновлювальна олія
7. Маска-крем
8. Сироватка
9. Універсальний догляд

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.