ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Одним із головних завдань детокс-шампуню є глибоке очищення шкіри голови та волосся від забруднень, залишків продуктів укладання, забруднень зовнішнього середовища та надлишку себуму (шкірного сала). Детокс-догляд для волосся містить спеціальні інгредієнти, які допомагають видалити накопичені токсини та забруднення з волосся та шкіри голови. Також засоби з детокс-ефектом ефективно заспокоюють подразнення, допомагають зменшити запалення, свербіж та інші проблеми шкіри голови, що можуть бути пов'язані, наприклад, з лупою. У результаті – ваше волосся блискуче та свіже.

Якщо ваша шкіра голови та волосся не мають специфічних проблем, не рекомендується використовувати детокс-шампунь щодня, оскільки він має потужні очищувальні властивості, тому занадто часте використання їх може призвести до пересушування шкіри голови та волосся. Найкраще використовувати детокс-догляд залежно від вашого типу та стану волосся та потреб. Якщо ви маєте особливі проблеми, такі як жирна шкіра голови, надмірне використання засобів для укладання, можна збільшити частоту використання детокс-шампуню, але не більше трьох разів на тиждень. Важливо також звертати увагу на реакцію вашої шкіри та волосся на детокс-догляд.

На сайті Ів Роше Україна представлений широкий асортимент догляду для волосся з детокс-ефектом для глибокого дбайливого очищення з активними інгредієнтами рослинного походження:
1. міцелярний шампунь для волосся;
2. бальзам-кондиціонер для волосся;
3. оцет для волосся;
4. крем-скраб для шкіри голови

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.