ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Засоби для живлення та відновлення нігтів використовуються для зміцнення та покращення стану нігтьової пластини. Ці продукти ефективно запобігають ламкості та відшаруванню. Засоби містять активні інгредієнти, наприклад, вітаміни, мінерали та протеїни, які допомагають зміцнити нігтьову пластину, покращити її структуру, зробити її більш однорідною та гладкою. Деякі засоби можуть містити компоненти, які сприяють активному росту нігтів. Зміцнені нігті легше обробляти та наносити лак, що створює ідеальний манікюр.

Засоби для укріплення нігтів можуть бути у формі лаку, олії, сироватки, гелю або крему. Вибір засобу залежить від потреб Вашої нігтьової пластини та особистих уподобань.

Однією з найбільш популярних причин пошкодження нігтьової пластини є використання гель-лаку. Після процедури гель-лаку важливо дотримуватися правил догляду, щоб запобігти пошкодженню та зберегти здоровий стан нігтів. Регулярне використання спеціальних засобів для нігтьової пластини допомагає забезпечити волого-живильний баланс та покращити стан нігтів.

В асортименті інтернет-магазину Yves Rocher Україна представлені:

Олія містить 100% інгредієнтів натурального походження та веганську формулу (не містить інгредієнтів тваринного походження). Інтенсивно живить та зволожує нігтьову пластину та кутикулу, робить Ваш манікюр завжди доглянутим та свіжим. Засіб позбавляє від проблеми сухості, тріщин та задирок біля нігтя. Захисний Лак-Основа для Нігтів зміцнює нігті, перешкоджає ламкості та розшаруванню, підвищує опірність зовнішній агресії. 96% жінок* відповіли, що лак-основа легко наноситься (* тест задоволеності продуктом за участі 53 жінок впродовж 28 днів).

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.