ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Манікюр має важливе значення у житті багатьох людей, і це не тільки про зовнішній елемент краси, але й про спосіб самовираження та догляду за собою. Вибір кольору, дизайну та форми нігтів може відображати індивідуальний стиль та творчість. Манікюр може стати приємним способом підняти настрій та позитивно вплинути на емоційний стан. Процес створення манікюру може бути релаксуючим. Деякі люди насолоджуються часом, проведеним над доглядом за нігтями, який допомагає розслабитися та зняти стрес. Яскраві або незвичайні кольори можуть допомогти покращити настрій. Манікюр - це також догляд за нігтьовою пластиною та шкірою навколо. Регулярний масаж та зволоження кутикули покращують стан шкіри рук, роблять її м'якою та гладкою.

Частота необхідності робити манікюр залежить від таких факторів, як стан манікюру, стан нігтьової пластини, тип манікюру та особисті уподобання. Якщо ви обираєте звичайний лак для нігтів або безгельовий покриття, то можна робити манікюр щотижня або раз на два тижні. Зазвичай через цей період лак може почати втрачати свою свіжість і стійкість, тому рекомендується оновлювати покриття. Гель-лак покриття може триматися довше, зазвичай від 2 до 3 тижнів. Проте бажано робити перерву між нанесенням гель-лаку, дозволяти нігтьовій пластині "відпочити". Ви також можете комбінувати різні типи манікюру. Наприклад, робити класичний манікюр на тиждень, а потім перейти до гель-лаку для тривалішої стійкості. Якщо ви використовуєте маски, парафінотерапію або інші доглядові процедури для нігтів і шкіри рук, то їх можна робити раз на 2-4 тижні в залежності від стану шкіри.

Для створення ідеального манікюру Вам знадобляться декілька інструментів, наприклад, ножиці, пилка, засіб для зняття лаку, лак для нігтів (за Вашим бажанням) та живильний догляд для нігтів та рук. Дуже важливим є ретельне очищення інструментів після кожного використання.

На сайті Експерта Рослинної Косметики® Yves Rocher Україна представлені щипці та кусачки для нігтів, набір пилок для нігтів, полірувач для нігтів, ватні диски, набір паличок для кутикули, роздільники пальців ніг, пензель 2 в 1 для графічного манікюру та інші. Спробуйте якісні аксесуари для ідеального манікюру щодня!

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.