ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Ви часто могли зустрічати назву особливого косметичного тонального засобу – BB-крему, та не знати в чому його головна особливість. BB-крем («Blemish Balm» - крем) – це засіб для макіяжу обличчя, що вирівнює тон шкіри, приховуючи незначні недоліки, такі як почервоніння, пігментація, темні плями або пошкодження шкіри. Цей засіб надає шкірі природний та рівномірний вигляд без важкого шару тону.

Особливістю BB-крему є його легка текстура, яка допомагає згладити тон шкіри, зменшити видимість пор та нерівностей. Він створює ефект непомітного тону, що допомагає зробити обличчя більш свіжим та гладким. А також у складі BB-крему є корисні інгредієнти: антиоксиданти, заспокійливі інгредієнти для шкіри, вітаміни тощо, що допомагають покращити стан шкіри та забезпечують догляд.

BB-крем містить зволожувальні інгредієнти, які допомагають підтримувати зволоження шкіри протягом цілого дня, що особливо важливо для сухої або зневодненої шкіри.

Часто BB-крем може містити сонцезахисні фільтри, які допомагають захистити шкіру обличчя від шкідливого ультрафіолетового (УФ) випромінювання. Це може бути особливо важливо в літній період року та в містах із підвищеною сонячною активністю.

В асортименті на сайті Ів Роше Україна представлені засоби з комфортними текстурами та активними інгредієнтами рослинного походження на вибір у декількох відтінках:
1. легкий тональний флюїд;
2. BB-крем 6 в 1.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.