ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Швидкий темп життя, активний рух, спортивні хобі потребують від нас більше догляду для збереження чистоти та свіжості шкіри тіла. Тому для багатьох жінок та чоловіків важливим етапом щоденної рутини є використання дезодорантів або антиперспірантів для тіла. В обраній категорії інтернет-магазина Yves Rocher представлені декілька ароматів засобів догляду проти неприємного запаху поту, що підходять для неї або для нього.

Дезодоранти Yves Rocher. Однією з головних особливостей дезодорантів як продукту для тіла є його комфортна ефективна дія, що дозволяє не блокувати виділення поту протягом дня, але при цьому зберігати свіжість та надавати легкого аромату тілу. Вони зазвичай містять антисептичні або антибактеріальні компоненти, які знищують бактерії на шкірі, відповідальні за розкладання поту і викликання запаху. Експерти бренду Yves Rocher створили інноваційні формули дезодорантів, що не містять солей алюмінію та мають 100% активний рослинний інгредієнт у складі. Дезодорант 24 години Бавовна та Мальва містить екстракт бавовни та мальви з Бретані. Дезодорант має ніжно-солодкий пудровий аромат. Не залишає слідів на одязі. 24 години свіжості та природного комфорту.

Антиперспіранти. Антиперспіранти також запобігають неприємному запаху поту, але їхній головний механізм дії полягає в тому, що вони зменшують виділення поту. Це досягається завдяки спеціальним компонентам, зазвичай - солям алюмінію. Антиперспірант 48 годин Морські водорості збагачений морськими водоростями. Надійно захищає від запаху поту та нейтралізує потовиділення протягом 48 годин. Засіб має свіжий аромат морського бризу та не залишає слідів на одязі.

Усі формули дезодорантів та антиперспірантів, представлені в асортименті Ів Роше Україна, мають веганську формулу, тобто створені без інгредієнтів тваринного походження. Вибір між дезодорантом і антиперспірантом залежить від вашого особистого відчуття комфорту та потреби в контролі над запахом і потовиділенням. Багато продуктів на ринку поєднують в собі як функцію дезодоранта, так і антиперспіранта, щоб надати повний захист.

Для бездоганного відчуття протягом дня спробуйте також рослинні продукти гігієни, що дбайливо очищають шкіру та дарують їй додаткову свіжість: гель для душу Yves Rocher та скраби для тіла для ексфоліації та оксамитового відчуття на шкірі.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.