ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0


Гуманітарна підтримка та діяльність компанії
Yves Rocher
під час війни в Україні

З перших днів війни Groupe Rocher та компанія «Yves Rocher Україна» прийняли рішення надавати гуманітарну допомогу постраждалому від війни цивільному населенню. Ми віримо, що лише об’єднавшись можна якнайшвидше наблизити перемогу.
 

З лютого 2022 по січень 2024 року передано на допомогу:

help banner #1
Косметичні товари першої необхідності:
459 494
help banner #2
Некосметичні товари:
77 487
help banner #3
Фінансова допомога:
280 000 €
2024
Січень
    2024 січень

Косметичні продукти першої необхідності 46 118 од.
Передано: Благодійний фонд “Волонтерська спілка “Поруч”


Розпочали рік з доставлення в Україну 11 палет гуманітарної допомоги, яку передав французький офіс Бренду Yves Rocher.
46 118 одиниць косметичної продукції першої необхідності було надано Благодійний фонд “Волонтерська спілка “Поруч” для подальшої доставки цивільному населенню в рамках гуманітарних місій в південні та східні регіони країни.
З наданою продукції волонтери планують сформувати біля 2 350 наборів, які будуть складатись із засобів гігієни та догляду.
Звіти по фактичній видачі цих наборів буде опубліковано по місяцях, відповідно до їх доставленню та передачі в рамках гуманітарних місій цивільному наспеленню.
 

Ноутбуки – 16 од.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»


25 січня фонд отримав доставку 16 ноутбуків з Франції, які були передані дітям для освітніх потреб.
    2023 грудень
2023
Грудень

Фінансова допомога - 1 250 000 грн.

2023 рік ми завершили благодійним внеском в сумі 1 250 000 грн. на напрям «Медична допомога» через онлайн-платформу «United24».
Переказ фінансової допомоги було здійснено безпосередньо на рахунок Міністерства охорони здоров’я для подальших витрат на першочергові медичні потреби нащої країни.

 
    2023 листопад
2023
Листопад

Косметичні продукти - 2152 одиниць,  
Некосметичні товари (музичні колонки, годинники, подарункові скриньки та ін.) - 1687 одиниць.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»


У листопаді було здійснено  чергову передачу продукції для фонду, місією якого є опіка над дітьми, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення. Подарункові набори до дня Святого Миколая були відправлені підліткам віком від 12 до-18 років.
    2023 вересень - жовтень
2023
Вересень-
жовтень
Впродовж вересня та жовтня наша філія допомогла в організації розподілу гуманітарної допомоги, яку до України передав чеський офіс Бренду Yves Rocher.

10 600 одиниць косметичної продукції першої необхідності було відправлено на Фонд Олени Мандзюк, а згодом переадресовано на користь інших фондів для  забезпечення   гуманітарної допомоги людям на деокупованих територіях, ВПО та дітям, а саме:


Косметичні продукти першої необхідності - 2770 одиниць.  
Ноутбуки – 11 од.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв».


На початку вересня відбулась чергова передача ноутбуків із Франції для забезпечення потреб у навчанні дітей шкільного віку. Наприкінці вересня за допомогою програми “Гуманітарна пошта України” нашого логістичного партнера Нова Пошта,  була здійснена доставка гігієни для підлітків, які втратили одного або двох батьків під час повномасштабного вторгнення.

 
Косметичні продукти першої необхідності - 1545 одиниць.
Передано:  “Благодійний фонд “Волонтерська спілка “Поруч”.


В рамках гуманітарних місій на південь на схід країни, допомога була доставлена волонтерами у два регіони - до м. Краматорськ, Донецька обл., та м. Херсон.


Косметичні продукти першої необхідності - 1095 одиниць.
Передано:  Модульне містечко м. Буча.


Гігієнічна продукція (гелі для душу, мило для рук та крем для рук) була доставлена у ВГО “Волонтерський координаційний логістичний центр” та передана волонтерами мешканцям модульного містечка, які втратили житло під час повномасштабного вторгнення.

 

Косметичні продукти першої необхідності - 1010 одиниць.
Передано: Благодійний фонд “Леруа Мерлен Солідарність”.


Фонд надає допомогу з відбудови житла, що було пошкоджено внаслідок військових дій, а також опікується власними соціальними гуртожитками в м. Києві та м. Дніпро, які забезпечують тимчасове проживання для людей, які втратили житло або виїхали із небезпечних регіонів. Продукція була передана в якості гуманітарної допомоги мешканцям соціальних гуртожитків.

 

Косметичні продукти першої необхідності - 3645 одиниць.
Передано: Реабілітаційний центр “Незламні”.


Продукція була передана волонтерами на потреби пацієнтів Національного реабілітаційного центру а також Багатопрофільної  клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги. Центр надає комплексну кваліфіковану медичну допомогу військовим та цивільним, які постраждали від війни.
    2023 липень
2023
Липень


Ноутбуки – 23 од.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»


Протягом липня фонд отримав дві доставки ноутбуків із Франції з метою подальшої передачі дітям для освітніх потреб.

 
    2023 червень
2023
Червень
Косметичні продукти першої необхідності - 1729 одиниць.
Передано: “Благодійний фонд “Рескью Нау”.


Продукція була доставлена волонтерами в м. Херсон та передана мешканцям Херсону та Херсонської області, які постраждали від наслідків підриву дамби Каховської ГЕС.


Косметичні продукти першої необхідності – 3102 одиниць.
Передано: Реабілітаційний центр «Незламні».


Продукція була спрямована на потреби пацієнтів та лікарів Багатопрофільної клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги. Заклад надає комплексну кваліфіковану медичну допомогу та реабілітує дітей і дорослих після поранень. Доставка гуманітарної допомоги вкотре була здійснена спільно з нашим логістичним партнером - компанією Нова Пошта через програму «Гуманітарна пошта України».


Косметичні продукти першої необхідності 2915 одиниць.
Передано: Благодійній організації «Благодійний Фонд Олени Мандзюк»


Продукція була доставлена волонтерами фонду на деокуповані території Харківської та Донецької областей та передана цивільному населенню. Доставка гуманітарного вантажу була здійснена за рахунок програми «Гуманітарна пошта України» від Нової Пошти . 

 
    2023 травень
2023
Травень

Косметичні продукти - 2600 одиниць, некосметичні товари (колонки, годинники, браслети, косметички, крокоміри) - 4019 одиниць.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»


В травні було здійснено  чергову передачу продукції для фонду, місією якого є опіка над дітьми, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення. Подарункові набори були відправлені підліткам віком від 12 до-18 років. Доставка гуманітарної допомоги була здійснена через програму  «Гуманітарна пошта України»  від Нової Пошти.


 

 
    2023 Березень
2023
Березень
Косметичні продукти - 2640 одиниць та 4800 упаковок вологих серветок.
Передано: Благодійнийному Фонду «Team4UA»

В лютому 2023 року компанією Yves Rocher Україна за підтримки гуманітарної програми від Нова Пошта «Гуманітарна пошта України» 4 палети продукції було відправлено на фонд «Team4UA», який із початку повномасштабного вторгнення надає гуманітарну допомогу ВПО та іншим категоріям населення, які потребують допомоги.
На початку березня частину продукції волонтери вже роздали ВПО в Одеській області.


Вологі серветки – 2400 упаковок.
Передано: Реабілітаційний центр «Незламні».

Волонтери та працівники центру передали серветки для потреб лікарні та пацієнтів реабілітаційного центру. Доставка гуманітарної допомоги була здійснена через програму  «Гуманітарна пошта України»  від Нової Пошти .

Волонтери та працівники Широківської громади Запорізької обл. подарували  косметичні продукти Yves Rocher жінкам ВПО, які зараз мешкають на території громади.
 
    2023 Лютий
2023
Лютий

Косметичні продукти першої необхідності 9360 одиниць та 240 флісових кофт.
Передано: Благодійній організації «Благодійний Фонд Олени Мандзюк»

Продукція була доставлена волонтерами фонду на деокуповані території Харківської та Донецької областей та передана  цивільному населенню. Доставка гуманітарного вантажу у загальній кількості 5 палет була здійснена за рахунок  програми «Гуманітарна пошта України» від Нової Пошти .

Косметичні продукти першої необхідності 1470 одиниць та 2400 упаковок вологих серветок.
Передано: Широківська сільська рада Запорізької обл.

Продукція спрямована жінкам та дівчатам, які є учасниками проєкту «Безпечні простори» в с. Лукашеве Широківської громади Запорізької області. Доставку 2 палет продукції було здійснено за рахунок програми  «Гуманітарна пошта України»  від компанії Нова Пошта .

Ноутбуки – 4 од.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»

2 лютого фонд отримав чергову доставку 4 ноутбуків з Франції з метою подальшої передачі дітям для освітніх потреб.
    2023 Січень
2023
Січень


Гелі для душу, мило для рук, шампуні, креми для рук, дезодоранти, та ін. в загальній кількості 840 одиниць та 76 жіночих шарфи.
Передано: Благодійний фонд «Українська думка».

Продукцію було завезено волонтерами до  пунктів незламності міста Бахмут для цивільного населення.
 
    2022 Грудень
2022
Грудень


Подарункові набори для догляду за тілом, - 171 од. та жіночі шарфи – 100 од.
Передано: Громадська організація «Українське жіноцтво»

Продукція була передана жінкам ВПО та працівникам дитячих будинків, які проживають у м. Запоріжжя. Громадська організація відкрила «Центр допомоги ВПО» та надає допомогу родинам з маленькими дітьми, вимушеним переселенцям, багатодітним сім’ям, літнім людям та родинам з людьми з інвалідністю.
    2022 Листопад
2022
Листопад


Косметичні продукти - 2888 одиниць, 152 книги та 11 ноутбуків.
Передано: Благодійний фонд «Діти героїв»

В листопаді було надано  продукцію для фонду, місією якого є опіка над дітьми, , які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення. Подарункові набори були відправлені  підліткам віком від 12 до-14 років.
Додатково, у партнерстві з bookbox.ua  було закуплено книжки для дітей, що увійшли в подарункові набори до дня Св.Миколая.
В свою чергу, команда Yves Rocher також передала з Франції для підопічних фонду 11 ноутбуків, з метою забезпечення потреб у навчанні.
 
    2022 Жовтень
2022
ЖовтеньГелі для душу, креми для рук, гелі для вмивання обличчя - 900 одиниць та жіночі шарфи – 300 одиниць
Передано: Широківська сільська рада Запорізької області

У жовтні компанія відправила косметичну продукцію першої необхідності до Широківської громади, яка стала прихистком для вимушено переселених жінок з дітьми, багатодітних сімей  та родин, які опинились у складних життєвих обставинах.
 
    2022 Липень-серпень
2022
Липень-серпень

Косметичні продукти першої необхідності - 162 000 одиниць
Передано: Асоціації продовольчих банків Румунії

Продукцію було спрямовано громадським організаціям Румунії, що допомагають вимушеним переселенцям з України.

Косметичні продукти першої необхідності в загальній кількості 134 000 одиниць.
Передано Федерації польських продовольчих банків.

Косметичну продукцію особистої гігієни було розподілено серед 32 продовольчих банків по всій території Польщі для підтримки українських переселенців.

Косметичні продукти першої необхідності в кількості 645 одиниць та пледи і годинники – 110 одиниць.
Передано: Благодійний фонд «Імпульс.UA»

В серпні компанія надала продукцію для фонду, який надає соціально-психологічну та гуманітарну допомогу постраждалим від війни та переселенцям у м. Запоріжжя.

Косметичні продукти першої необхідності - 807 одиниць та некосметичні продукти – 94 одиниці.
Передано: Благодійному фонду «Віра в Україну»

Допомога була спрямована українцям, у т.ч. жінкам з дітьми, які виїхали  з територій ведення бойових дій до м. Запоріжжя.
 
    2022 Березень – травень
2022
Березень-травень

Косметичні продукти першої необхідності у загальній кількості- 60 273 одиниці , а також інші нагальні речі : павербанки, пледи, рушники, лампи, пляшки для води – 72 342 одиниці.
Передано: Благодійній організації «Український продовольчий фонд»

Допомога від Yves Rocher Україна була спрямована для українців, які опинились в скрутних життєвих обставинах і перебували на той час в лікарнях, метро, бомбосховищах міста Києва.

Гелі для Душу, Мило для Рук в  кількості 700 одиниць
Передано: Благодійній організації «Фонд Асперн»

В квітні було надано косметичні продукти для підопічних фонду, діяльність якого спрямована на надання матеріальної, фінансової та продуктової допомоги людям у складних життєвих обставинах, які перебували на той час у м. Києві.

Косметичні продукти першої необхідності в  кількості 3446 одиниць.
Передано: Благодійний фонд «Шанс на життя» спільно з волонтеркою Оленою Мандзюк.

Косметична продукція від Yves Rocher Україна була спрямована в травні для допомоги переселенцям в м. Хмельницький.

Косметичні продукти першої необхідності - 537 одиниць.
Передано: Благодійному фонду «ФФЮН СДГ»

Косметична продукція була розповсюджена серед  громадян ВПО, які знайшли прихисток на Заході країни -  у м.Ворохта.

 
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.