ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Відомо, що аромати здатні впливати на наш настрій. Для цього існує цілий напрямок досліджень у галузі аромотерапії. Спробуйте парфумовані спреї для щоденного заряду енергією та відпочинку від повсякденності.

В асортименті французького бренду Yves Rocher представлені різноманітні аромати парфумованих спреїв, що наносяться на волосся та тіло.

Парфумований спрей для тіла - це косметичний продукт, який містить ароматичні речовини та призначений для нанесення на шкіру з метою надання їй приємного аромату. Цей продукт комбінує в собі аромат парфумів із освіжаючою формою спрею, що дозволяє легко і рівномірно розпилити аромат по шкірі. Зазвичай має легкий та освіжаючий характер, і відмінно підходить для використання в теплу пору року або в якості легкої альтернативи більш концентрованим формам ароматів.

Спрей містить ті самі ароматичні речовини, що і в парфумах чи туалетних водах. Це можуть бути квіткові, фруктові, деревні, пряні, або інші аромати, залежно від конкретного продукту. Парфумований спрей для тіла наноситься за допомогою розпилювача, що дозволяє рівномірно розподілити аромат по шкірі без прямого контакту з нею. Це може бути особливо зручно для того, щоб освіжити аромат протягом дня.

Парфумовані спреї для тіла дозволяють насолоджуватися улюбленими ароматами, при цьому не обов'язково використовувати більш концентровані форми парфумерії.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше