ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Сухість шкіри – це стан, що може з'явитися у будь-якого з типів шкіри: нормального, комбінованого або чутливого. Причиною появи сухості є негативний вплив навколишнього середовища й сезонних змін; зневоднення організму, а також неправильно підібраний догляд, що сушить, спричинює лущення, стягнення шкіри та особливий дискофморт на найбільш сухих ділянках. Замаскувати такі недоліки вкрай складно, оскільки в таких випадках макіяж навпаки підкреслює шелущіння. Рослинний догляд для сухої шкіри Yves Rocher захищає шкіру від впливу довкілля, сприяє відновленню балансу, зволожує протягом довгого періоду та живить за допомогою активних рослинних інгредієнтів. 

Комфорт та ніжність шкіри обличчя є результатом  щоденного та щотижневого поетапного догляду. У розділі засобів для сухої шкіри Ів Роше Україна преставлені:
- Денний крем;
- Нічний крем;
- Сироватки;
- Бальзами;
- Маски.

Зневодненій нормальній та комбінованій шкірі підійде гама Hydra VégétalКрем Інтенсивне Зволоження 48 годин, Зволожувальний Захисний Крем SPF20 (насичена текстура), Гель-Крем Інтенсивне Зволоження 48 Годин (з легкою текстурою) у скляній баночці та Гель-Крем Інтенсивне Зволоження 48 Годин у тюбику, Зволожувальний Гель для Контуру Очей та Денний Набір Комплексне Зволоження для Обличчя та Контуру Очей. Освіжна текстура гами наповнює шкіру вологою, догляд із SPF захищає від зовнішніх агресій та ультрафіолетових променів впродовж дня, колір обличчя набуває свіжого відтінку.

Чутливій сухій шкірі підійде гама Sensitive Camomille з Ромашкою БІО. У категорії представлені Бальзам Живлення для Чутливої Шкіри як основний догляд, а також ніжний Крем для Вмивання для Чутливої Шкіри, що не утворює піни при вмиванні, та Олія-Демакіяж для Вмивання для Чутливої Шкіри для м'якого видалення навіть водостійкого макіяжу. Гама м'яко й ефективно очищає та видаляє макіяж без пересушення, заспокоює подразнену шкіру та живить.

Сухій шкірі з ознаками втоми підійте гама Еліксир Ботанік, що містить екстракти Настурції та Мікроводоростей Тетраселміс із узбережжя Бретані, Франція: Сироватка для Обличчя Детокс та КисеньДогляд для Контуру Очей Детокс та КисеньДенний Активний Догляд для Обличчя Детокс та КисеньНічний Відновлювальний Догляд для Обличчя Детокс та Кисень

Особливо суха шкіра, а також шкіра, що має ознаки вікових змін: мімічні та глибокі зморшки, пігментні плями, потребує глибокого живлення з гамою Riche Crème з 30 Цінними Оліями та Олією тисячі троянд: Відновлювальний крем глибокої дії, Відновлювальна Олія 100% Рослинного ПоходженняЖивильний Догляд-Хайлайтер для Обличчя, Денний Благотворний Крем від Зморщок та Нічний Благотворний Крем від Зморщок. Кремова текстура цієї гами інтенсивно живить і відновлює шкіру.

Для особливого живлення будь-якого типу сухої шкіри спробуйте маски. Наприклад, новинку – Відновлювальну Маску-Бальзам з Календулою Біо з заспокійливою насиченою текстурою бальзаму вона глибоко відновлює та живить суху втомлену шкіру. Має приємний квітковий аромат. 

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.