ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Для ефективного зняття макіяжу зі шкіри обличчя після завершення дня або важливої події важливо правильно вибрати продукти для демакіяжу. Засоби для зняття макіяжу допомагають ефективно видалити різні види косметичних продуктів, наприклад, тонального крему, туші для вій, помади, тіні для повік, рум’ян та іншої косметики. Вони розчиняють макіяж та допомагають ефективно зняти його з поверхні шкіри, оскільки залишки макіяжу можуть порушувати її природний баланс та сприяє виникненню проблем, наприклад, висипань та навіть запалень.

Засоби для зняття макіяжу допомагають уникнути цих проблем та зберегти здорову шкіру. А також зняття макіяжу є важливим першим кроком перед нанесенням крему для обличчя, сироватки та інших засобів догляду за шкірою. Це допомагає продуктам для обличчя краще поглинатися та працювати більш ефективно.

Демакіяж може бути представлений у різних формах таких, як міцелярна вода, молочко, гель для вмивання, олія, міцелярні серветки та інші. Важливо вибрати засіб, який відповідає Вашому типу шкіри (нормальній, комбінованій, чутливій чи жирній) та особливостей Вашої шкіри.

На сайті французького бренду рослинної косметики Yves Rocher Україна представлені:

Продукти Ів Роше містять інгредієнти натурального походження, ефективно видаляють водостійкий макіяж та ідеально очищають шкіру.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.