ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Вікові зміни шкіри – це природний процес, який можливо корегувати за допомогою ефективного комплексного догляду. Основними ознаками змін відповідно до віку є недостатнє живлення шкіри, тьмяність, сухість, поява глибоких зморщок обличчя та шиї, "гусячих лапок" біля очей та зморщок контуру губ, пігментація та дискомфорт. Особливістю антивікового догляду для шкіри Yves Rocher є потужна концентрація активних рослинних інгредієнтів та здатність діяти на глибокому рівні, відновлюючи шкіру зсередини. На сайті Ів Роше Україна представлені безліч гам та текстур антивікового догляду для краси та комфорту Вашої шкіри.

Антивіковий догляд Yves Rocher складається з таких категорій продуктів:
- денні креми та догляд для неї та для нього;
- нічні креми та догляд;
- креми та догляд навколо очей;
- відновлювальні креми;
- відновлювальні олії та флюїди;
- моделювальний догляд (для ліфтингу та пружності);
- сироватки та маски;
- засоби для очищення (гелі для вмивання, міцелярна вода, лосьйони, молочко).

Як підібрати антивіковий догляд для свого віку та типу шкіри?
При появі перших зморщок спробуйте Денний Догляд від Зморщок та для Сяяння Шкіри з гами Filler Végétal. Цей догляд із рожево-перламутровою текстурою інтенсивно відновлює, розгладжує шкіру та надає їй сяяння.

Для антиоксидантного захисту шкіри та насичення її киснем наносьте догляд Еліксир Ботанік.

Гама Anti-Age Global інтенсивно коригує всі ознаки вікових змін шкіри, зволожує та робить шкіру розгладженою й оксамитовою. Омолоджувальна Есенція з легкою флюїдною текстурою, що швидко поглинається шкірою, висвітлює пігментні плями, миттєво вирівнює текстуру та розгладжує.

Для відновлення чіткості контурів овалу обличчя рекомендована гама Lifting Végétal, її денний і нічний креми з концентрованим Рослинним Колагеном, отриманим із інноваційної рослини - Дівочої Краси, моделює контури обличчя, відновлює об'єм і зміцнює шкіру на клітинному рівні.

Гама Riche Crème з 1973 року є культовою в експертному догляді за красою жінок. Її Відновлювальний Крем Глибокої Дії містить 91% інгредієнтів натурального походження, він насичує шкіру живильними елементами, жирними кислотами та антиоксидантами та розгладжує поверхню шкіри. 

Для того, щоб дізнатися Ваш тип шкіри, визначити її стан та підібрати догляд, відкрийте онлайн-діагностику шкіри обличчя на сайті та дайте відповіді на тест.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.