Чутлива шкіра

Знайдено продуктів: 16 

Засоби для чутливої шкіри

Чутлива шкіра дуже вразлива та миттєво реагує на негативний вплив навколишнього середовища. Сонячні промені, різкі перепади температури, агресивні компоненти в косметиці, різні гормональні зміни, стрес - всі ці фактори викликають у відповідь реакцію шкіри у вигляді почервоніння обличчя, подразнення, лущення, нагрівання, пощипування та дискомфортного відчуття стягнутості.

 

Як позбутися почервоніння на обличчі
Чутлива шкіра потребує особливо дбайливого догляду. Приділяйте особливу увагу складу косметичних засобів і виключіть з них ті, які містять ароматизатори, барвники, парабени і інші подразнюють шкіру компоненти (такі, як спирт, мінеральні та ефірні олії). Для першого етапу догляду за шкірою - очищення - вибирайте гіпоалергенні формули, які не порушують захисний бар'єр епідермісу. Крем для вмивання для чутливої ​​шкіри Sensitive Camomille, Заспокійливе молочко для зняття макіяжу і міцелярна вода Pure Calmille. Формули цих коштів пройшли тестування під офтальмологічним і дерматологічних контролем. Вони ефективно очищають шкіру і видаляють залишки макіяжу, готуючи шкіру до нанесення основного догляду.

Щоденний догляд для чутливої ​​шкіри

Більш живильний Бальзам Живлення для чутливої ​​шкіри сприяє швидкому усуненню дискомфорту і роздратування, а також регулює теплообмін шкіри обличчя, таким чином запобігаючи появі почервонінь.

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше