ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Засоби для чутливої шкіри

Чутлива шкіра дуже вразлива та миттєво реагує на негативний вплив навколишнього середовища. Сонячні промені, різкі перепади температури, агресивні компоненти в косметиці, різні гормональні зміни, стрес - всі ці фактори викликають у відповідь реакцію шкіри у вигляді почервоніння обличчя, подразнення, лущення, нагрівання, пощипування та дискомфортного відчуття стягнутості.

 

Як позбутися почервоніння на обличчі
Чутлива шкіра потребує особливо дбайливого догляду. Приділяйте особливу увагу складу косметичних засобів і виключіть з них ті, які містять ароматизатори, барвники, парабени і інші подразнюють шкіру компоненти (такі, як спирт, мінеральні та ефірні олії). Для першого етапу догляду за шкірою - очищення - вибирайте гіпоалергенні формули, які не порушують захисний бар'єр епідермісу. Крем для вмивання для чутливої ​​шкіри Sensitive Camomille, Заспокійливе молочко для зняття макіяжу і міцелярна вода Pure Calmille. Формули цих коштів пройшли тестування під офтальмологічним і дерматологічних контролем. Вони ефективно очищають шкіру і видаляють залишки макіяжу, готуючи шкіру до нанесення основного догляду.

Щоденний догляд для чутливої ​​шкіри

Більш живильний Бальзам Живлення для чутливої ​​шкіри сприяє швидкому усуненню дискомфорту і роздратування, а також регулює теплообмін шкіри обличчя, таким чином запобігаючи появі почервонінь.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.