ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Красиве шовковисте волосся – це результат дбайливого догляду та ефективних натуральних формул. Експерт Рослинної Косметики® Yves Rocher із 1959 року створює догляд з активними рослинними інгредієнтами, що зволожує, відновлює, розгладжує та живить волосся по всій довжині, а також турбується та ретельно очищає шкіру голови.

В обраній категорії представлений догляд для відновлення шовковистості, легкості та живлення сухого, пошкодженого, хвилястого та пористого волосся.

Твердий Шампунь Ніжність для Волосся з Ромашкою БІО дбайливо очищує волосся, робить його м'яким та блискучим. Його формула містить більше 99% біорозкладних та безсульфатних інгредієнтів та збагачена органічною Ромашкою, вирощеною у Бретані. Тверда формула забезпечує абсолютно безпечне для довкілля миття голови. Як правильно наносити твердий шампунь? Спочатку спіньте шампунь у долонях чи на вологому волоссі, намильте та помасажуйте шкіру голови та змийте теплою водою комфортної температури. Для зручності скористайтеся спеціальним футляром для твердого шампуню Ів Роше для зберігання бруску.

Комбінуйте основний догляд із різними засобами, що наносяться після миття. Наприклад, спробуйте Сироватку з відновлювальною олією Жожоба. Вона «запаює» волосяні лусочки, зміцнюючи волосяний стержень та зменшуючи ламкість волосся. Забезпечує захист від високих температур до 230°C**, які завдають шкоди волоссю. Незамінний термозахисний засіб при використанні електроприладів для укладання волосся.

Для покращення мікроциркуляції шкіри голови та збільшення росту волосся представлена Сироватка для Укріплення та Росту Волосся зі зручним наконечником повертає густоту, життєву силу та природну красу волосся, має невагому текстуру та легкий охолоджувальний ефект, не склеює й не обтяжує волосся. День за днем волосся стає міцнішим, а його випадіння зменшується.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.