ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Сонячні промені в літній та навіть сонячний зимовий день створюють ризик для здоров'я нашої шкіри: ультрафіолетове випромінювання сприяє виникненню пігментації, зморщок, надмірної сухості, появі відчуття стягнення та дискомфорту та навіть опіки. На сайті Ів Роше Україна представлені продукти, що не лише захищають шкіру обличчя з SPF, а й доглядають з ефектами зволоження, матування в залежності від Вашого типу та стану шкіри.

Для нормального стану шкіри, схильного до сухого типу, спробуйте Зволожувальний Захисний Крем з SPF 20 з клітинною водою Едуліса, яка активує глибоке та тривале зволоження.

Для детокс-ефекту та антиоксидантного захисту шкіри спробуйте легку текстуру Захисного Флюїду SPF50 Детокс та Кисень з гами Еліксир Ботанік з Настурцією та Мікроводростями Тетраселміс з узбережжя Бретані, Франція.

Сонцезахисний Крем для Обличчя SPF30 дбайливо захищає шкіру обличчя від UVA/UVB випромінювання, глибоко зволожує та ефективно розгладжує зморшки. Інтенсивно зволожена, вона стає розгладженою, шовковистою та сяючою. Попереджує появу ознак старіння, що може викликати перебування на сонці.

Матувальний догляд для обличчя SPF50+ забезпечує високий рівень захисту від UVA/UVB променів та сонячних опіків, повністю вбирається, не залишаючи відчуття присутності на шкірі та стимулює вироблення мелатоніну.

Для правильного нанесення сонцезахисних засобів дотримуйтеся рекомендацій з використання, вказаних в описі товару на сайті та на етикетці засобу.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.