ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Очищення та зняття макіяжу

Показати більше

Правильне очищення - запорука здорової та красивої шкіри. Щоденне використання мейкап-засобів, а також пил, бруд і токсини осідають на роговому шарі епідермісу, таким чином, позбавляючи клітини шкіри кисню. В результаті - колір обличчя стає тьмяним, а пори та інші недоліки шкіри стають помітнішими. Тому дуже важливо ретельно очищати шкіру обличчя за допомогою правильно підібраних засобів.

Міцелярна вода
Одним з найбільш універсальних засобів для очищення шкіри обличчя та очей є міцелярна вода. Її легка водяниста текстура ефективно видаляє залишки макіяжу, шкірного жиру та забруднень, підходить навіть для самих чутливих зон, таких як шкіра навколо очей та губ. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher створили різні версії міцелярної води, враховуючи особливості різних типів шкіри: Очищувальна Міцелярна Вода 2 в 1 Sebo Végétal для власниць комбінованої та жирної шкіри,Заспокійлива Міцелярна Вода 2 в 1 Sensitive Végétal - для чутливої шкіри, Зволожувальна Міцелярна Вода 2 в 1 Hydra Végétal і Міцелярна Вода-Гель Детокс та Відновлення для всіх типів шкіри, а також Міцелярна Олія для Зняття Макіяжу Pure Calmille яка видаляє найстійкіший макіяж і має легку, нежирну текстуру гідрофільної олії.

Очищувальні гелі
Засоби для вмивання у вигляді гелю чудово очищають шкіру, не забиваючи при цьому пори, і найбільше підходять для нормальної, жирної та комбінованої шкіри: Зволожувальний Гель для Вмивання Hydra Vegetal зі зволожуючими компонентами для всіх типів шкіри, Гель для Вмивання Pure Calmille з антибактеріальним та протизапальним ефектом і Гель-Ексфоліант для Вмивання "Детокс та Відновлення", який м'яко скрабує шкіру завдяки натуральним мікрочасткам і підходить для щоденного застосування. Але експерти Yves Rocher потурбувалися і про власниць сухої та чутливої шкіри, запропонувавши їм кремоподібні текстури засобів для очищення з водою: Крем для Вмивання для Сухої Шкіри Riche Crème и Крем для Вмивання для Чутливої Шкіри Sensitive Vegetal..

Молочко для зняття макіяжу
Щоб задовольнити всі потреби та побажання своїх клієнток, експерти Yves Rocher доповнили асортимент очищувальних засобів таким улюбленим багатьма продуктом, як молочко. Вибирайте його за типом і станом вашої шкіри : Зволожуювальне Молочко для зняття макіяжу Hydra Vegetal і Молочко для Зняття Макіяжу 2 в 1 Pure Calmille для всіх типів шкіри, Заспокійливе Молочко для зняття макіяжу для чутливої шкіри та Молочко для Зняття Макіяжу з Розгладжувальним Ефектом . Делікатна текстура дбайливо видаляє залишки макіяжу та забруднення, зволожує та живить шкіру, не травмуючи ліпідну мантію епідермісу.

Засоби для зняття макіяжу з очей
Спеціально для найделікатнішої зони обличчя - шкіри повік - експерти Yves Rocher створили демакияжі в гамі Pur Bleuet на основі екстракту Волошки Біо. На Ваш вибір - 2 варіанти дбайливих очищувальних засобів, які не потребують змивання: Експрес-Засіб для Зняття Макіяжу з Очей, який впорається навіть з водостійким макіяжем, і Засіб для Зняття Макіяжу для Особливо Чутливих Очей..

Тоніки та лосьйони
Завдання тоніка для обличчя - завершити процедуру очищення, закрити пори та підготувати шкіру до нанесення сироватки або крему. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher створили формули, які тонізують шкіру обличчя та надають їй сяючого, доглянутого вигляду: Зволожувальний Тонік Hydra Vegetal, а також Тонізувальний Антивіковий Лосьйон Sérum Végétal, що поєднує властивості очищувального засобу і тоніка.

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше