ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Бальзам для губ – це must-have у догляді для комфорту та м’якості шкіри. Губи мають тонку шкіру, яка схильна до втрати вологи. Бальзам для губ допоможе зволожити губи, утримуючи вологу в шкірі та запобігаючи її сухості. Він може бути особливо корисним в сухих або холодних погодних умовах, коли шкіра стає сухою та тріскається.

Бальзами для губ містять інгредієнти, що допомагають заспокоїти та загоїти подразнену шкіру вуст, мають здатність робити губи м’якими та гладкими. Він утворює захисний шар на поверхні губ, що допомагає підтримувати їх гладкими та запобігати утворенню сухих та шорстких ділянок. Також бальзами для губ мають приємний аромат.

Yves Rocher пропонує широкий асортимент бальзамів для губ, що відповідають різним потребам та вподобанням клієнтів. Бальзами в обраній категорії містять активні інгредієнти рослинного походження, наприклад, Каріте, Манго, Кокос, Ваніль, Ожину, Малину та інші, що забезпечують глибоке зволоження та живлення губ.

При виборі бальзаму для губ варто враховувати деякі особливості. Шукайте бальзам зі зволожувальними інгредієнтами, а якщо у вас схильність до сухості, тріщин або подразнення, варто вибрати бальзам з пом’якшувальними та заспокійливими інгредієнтами. Якщо у вас нормальна шкіра губ, вибирайте легкий бальзам. А також виберіть той аромат та смак, які вам сподобаються, це додасть задоволення під час використання.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.