ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Найкраще корисну дію наших рослин, вирощених за принципами агроекології та поваги до біорізноманіття на полях Yves Rocher у Бретані, у Франції, розкривають маски та скраби для обличчя в обраній категорії. Маски, скраби – це натуральні рослинні аромати Ромашки, Календули, М'яти, приємні чуттєві текстури з Мікроводоростями Тетраселміс, глиною, вігуллям та ефективний етап догляду для зволоження, живлення, відновлення, очищення, тонізації та розгладження шкіри. Маски та скраби Ів Роше мають штампи-емблеми нашої відповідальності, з якими Ви можете ознайомитися в описі продукту на сайті та пакованні.

У категорії представлені такі скраби:
1. Скраб для Обличчя Ультрасвіжість з Мікроводоростями для Зволоження.
2. Скраб для Обличчя з Ромашкою Римською Біо.
3. Гель-Скраб 3в1 для Очищення Пор з М’ятою для Матовості.
4. Очищувальний Скраб для Обличчя з М’ятою для Матовості.
Вони містять бамбукову пудру та відлущувальні гранули природного походження. Для нормального, комбінованого типу шкіри підійте скраб з мікроводоростями (ультрасвіжа гелева текстура + зволоження + насичення шкіри киснем + сяяння). Для тьмяної шкіри підійде скраб з ромашкою, завдяки кремоподібній текстурі та дрібним абразивним частинкам він м'яко ексфоліює шкіру, відновлюючи природне сяяння та наповнюючи її енергією. Для комбінованого типу шкіри, схильного до появи блиску у Т-зоні (чоло, ніс, підборіддя) підійте гель-скраб 3 в 1 або скраб з м'ятою (глибоке очищення + розблокування пор та видалення чорних цяток + освіжна дія + баланс виділення себуму). Не використовуйте скраб, якщо на шкірі є мікротравми та подразнення. 

Нанесення та дія маски для обличчя вимагає час (від 3 до 10 хв.), проте комбінування бажаного результату з улюбленими справами принесе подвійний результат:

1. Для нормального типу шкіри, схильного до сухості підходять Маска-Кисень з Мікроводоростями для ЗволоженняВідновлювальна Маска-Бальзам з Календулою Біо та Очищувальна Маска-Гель з М'ятою Біо. Ультрасвіжа текстура догляду з мікроводоростями тетраселміс глибоко зволожує та відновлює природні функції шкіри, надає природного сяяння. Перелічені маски з календулою та м'ятою мають мініоб'єм - 30 мл для комбінування масок між собою: маску-гель з м'ятою слід наносити на Т-зону (чоло, ніс, підборіддя), маску з календулою з текстурою бальзаму слід наносити на ділянки з надмірною сухістю, або на все обличчя після попередньої маски. 

2. Для сухої чутливої шкіри спробуйте маски для обличчя з насиченою текстурою: Заспокійливу Маску-Мус з Ромашкою БіоМаску-Піну з Ромашкою для Чутливої Шкіри. Ніжні легкі текстури мусу та піни миттєво тануть на шкірі, заспокоюють, усувають відчуття стягнутості, сухості та пощипування, додають відчуття комфорту та м'якості.

3. Для комбінованої шкіри, схильної до жирності; жирної шкіри обирайте Очищувальну Маску з Глиною та М’ятою для МатовостіОчищувальну Маску з Вугіллям та М’ятою для Матовості й Очищувальну Маску-Гель з М'ятою Біо. М'ята – унікальна рослина, відома своїми освіжними властивостями. Ці маски миттєво очищають та матують шкіру, усувають надлишки себуму, звужують розширені пори. Збагачена глиною формула зі свіжою гелевою текстурою глибоко очищує шкіру та вирівнює колір обличчя. Маска з Рослинним Вугіллям на основі м'яти абсорбує надлишки себуму, усуває забруднення, розблоковує пори та видаляє чорні цятки, ефективно очищає, вирівнює тон шкіри та надає сяяння.

Правильне нанесення скрабів та масок для обличчя вказано в описі продуктів. Зазвичай рекомендовано застосовувати догляд 1-2 рази на тиждень. Підбирайте продукти відповідно до Вашого типу та стану шкіри та даруйте їй приємні миті відновлення.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти