ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Ідеальний вигляд манікюру вимагає регулярного догляду та вчасного зняття лаку, якщо Ви фарбуєте нігті. Якщо лак починає виглядати подряпаним або відлущується, засоби для зняття лаку дають можливість оновити маніюкр та створити новий дизайн. Знімання лаку досзволяє нігтям відпочити від хімічних речовин, що містяться в лаку, на надати нігтям відпочинок. Важливо пам'ятати, що довгострокове носіння темних або насичених кольорів може спричинити жовтінню нігтьової пластини. Після зняття лаку Ви можете оцінити стан своїх нігтів, виявити можливі пошкодження, лущення та інші проблеми та вчасно підібрати догляд за ними.

Зняття лаку – це перший крок перед нанесенням бази або нового лаку або іншого виду манікюру. Чисті нігті забезпечують кращий результат манікюрної процедури. Загалом зняття лаку є важливою частиною догляду за нігтями та допомагає підтримувати їхнє здоров'я та красу. Для зняття лаку необхідно декілька основних засобів: ацетон або безацетоновий засіб, ватні диски.

Щоб правильно обрати засоби для зняття різних видів лаку, Вам потрібно врахувати тип продукту, його ефективність, вартість, склад та додаткові властивості. Вибір залежить від вашого комфорту та уподобань. Якщо Ви використовуєте стійкий лак або гель-лак, краще звернути увагу на засіб, який ефективно видаляє цей тип лаку.

В асортименті французького бренду Yves Rocher представлений основний догляд для зняття лаку та аксесуари: Маска для Зняття Лаку з Нігтів з Мигдальною Олією, Експрес – Засіб для Зняття Лаку з Мигдальною Олією, Ватні Диски. Маска для Зняття Лаку з Нігтів – це новий догляд за нігтями, завдяки якому процес зняття лаку стає швидким та простим. Засіб містить 96% інгредієнтів натурального походження, не пошкоджує кутикулу та делікатно видаляє лак* (* тест задоволеності продуктом за участю 51 жінки впродовж 15 днів). Експрес-Засіб для Зняття Лаку містить мигдалеву олію та ефективно знімає лак, доглядає за шкірою навколо нігтьової пластини. У складі паковання ватних дисків – 50 штук.

Після зняття лаку рекомендується нанести Зволожувальний Крем для Рук Тривалої Дії та Олію – Еліксир для Нігтів.

Обирайте догляд для рук на сайті Експерта Рослинної Косметики® Yves Rocher. Бажаємо вдалих покупок!

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.