ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Легкість, індивідуальність, неповторне звучання – це туалетні води, представлені в інтернет-магазині Ів Роше Україна та створені у результаті багаторічної співпраці бренду зі всесвітньовідомими парфумерами. В обраній категорії Ви можете обрати той жіночий або чоловічий аромат, що вже став бестселером за відгуками наших клієнтів в усьому світі, а також новинки у парфумерії. Для того, щоб зрозуміти, яка туалетна вода підходить саме Вам, рекомендуємо пройти швидку онлайн-діагностику ароматів на сайті Yves Rocher.

Як відомо, туалетна вода, на відміну від парфумованої, має меншу концентрацію ефірних олій, тому має більш легке звучання та помірно коротку у порівнянні стійкість. Туалетні води можна поділити відповідно до основних нот їхньої ольфакторної піраміди:

 1. Свіжі: Ці аромати зазвичай асоціюються з природними, наприклад, свіжі фрукти, зелена трава, цитрусові, м'ята, морські ноти тощо. Такий тип ароматів часто використовуються в літній парфумерії. Свіжі аромати освіжають та тонізують, надають енергії та бадьорості. Спробуйте бестселери бренду Yves Rocher.

 2. Квіткові: Квіткові аромати в парфумерії базуються на ароматах квітів та їхніх екстрактах. Ці аромати можуть бути одними з найпопулярніших і варіюватися від легких та дискретних до насичених та чуттєвих. Квіткові ноти додають ароматам жіночності, ніжності і елегантності. Чудовим варіантом квіткової туалетної води є моноаромати, головною нотою якого є вишня або троянда.

 3. Фруктові: Фруктові ноти у таких ароматах можуть бути як головними, так і доповнювати ноти в парфумерії. Вони часто додають ароматам яскравість, енергію та солодкість. Серед фруктових туалетних вод на сайті Ів Роше Україна представлена Туалетна вода Moment de Bonheur.

Легкість туалетної води має й свої недоліки. Наприклад, у порівнянні з парфумами туалетна вода має меншу стійкість. Поновлюйте свій аромат протягом дня та насолоджуйтесь ним впродовж довгого часу. Обираючи між туалетною водою і парфумами, важливо враховувати особисті вподобання, сезон, за яким вибирається аромат, та ситуацію, в якій ви збираєтеся його використовувати.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.