ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Засоби для розгладження волосся відіграють важливу роль у догляді за волоссям та допомагають створити омріяну зачіску, водночас, турбуючись і про захист волосся. Рослинна косметика Ів Роше з розгладжувальним ефектом живить, зволожуює, вкладає прядки, дисциплінує неслухняне волосся, пом'яшкує, забезпечує гладкість.

Засоби для волосся з розгладжуючим ефектом сприяють відновленню сухого та пошкодженого волосся, приборкують неслухняне волосся, контролюють кучерявість. В асортименті експерта рослинної косметики® Yves Rocher Ви віднайдете догляд, що потрібен саме Вашому волоссю:

 • шампуні;
 • маски;
 • сироватки;
 • відновлювальні олії;
 • флюїд-термозахист.

Незалежно від обраного продукту, засоби забезпечують ефективний догляд. Поради краси від Ів Роше та великий вибір косметичних засобів дозволяють обрати оптимальний варіант.

 

Ефективність продуктів Ів Роше

Експертний рослинний догляд від Yves Rocher – це можливість в домашніх умовах приборкати неслухняне волосся, розгладжуючи пасма, та створити укладку.

Без сумніву, волосся зазнає впливу зовнішніх факторів, які можуть впливати на їх стан і здоров'я. Екстремальні погодні умови, такі як висока вологість, низька температура або сильний дощ, можуть впливати на стан волосся. Недостатній рівень вологи в повітрі або неправильний догляд за волоссям може зробити його сухим і ламким. Для відновлення структури волосся важливо використовувати у догляді відновлювальні олії.

Використання термічних інструментів, таких як фен, праска для волосся або бігуді, може спричиняти пошкодження волосся через високу температуру, яка впливає на їхню структуру. Саме тому важливо використовувати Флюїд-термозахист для захисту волосся від високих температур під час укладання.

Вплив УФ-випромінювання може призвести до пошкодження волосся, зробивши його сухим, ламким та непослухняним. Фарбування, хімічна завивка або випрямлення волосся можуть впливати на їхню структуру і зробити їх більш вразливими до пошкоджень. Довготривале розчісування, використання тугих гумок для волосся або занадто стиснуті зачіски можуть призводити до механічного пошкодження волосся. Універсальний догляд для волосся робить волосся в 30 разів більш стійким до агресивних факторів зовнішнього середовища, відновлюючи довжину. Важливим є також і використання маски для живлення та відновлення волосся, що ефективно попереджає появу проблеми посічених кінчиків.

Доглядові засоби для неслухняного волосся від Yves Rocher ефективно насичують та збагачують структуру волосся поживними елементами, формуючи зачіску. Всього через кілька секунд після нанесення помітне більш легке розчісування, волосся стає більш м’яким та еластичним, посилюється блиск. Волосся отримує необхідні поживні речовини, зберігаючи достатню кількість вологи.

Продукти Ів Роше на 90-99% складаються з інгредієнтів натурального походження та не містять силікону. Активні компоненти рослин, такі як: олії жожоба, авокадо, кокоса, дбають про відновлення посічених кінчиків, живлення по всій довжині, захист від негативної дії сонячних променів. Деякі з продуктів, наприклад, сироватка-термозахист або універсальний догляд для волосся, не потребують змивання після нанесення.

 

Якісні продукти для захисту волосся від Ів Роше

Фактори зовнішнього впливу шкодять волоссю, тому важливо правильно доглядати за волоссям і використовувати захисні засоби для збереження їх структури, краси та здоров'я.

Догляд від Yves Rocher, створений з турботою про Ваше волосся, на основі рослинних інгредієнтів. Піклується Yves Rocher і про навколишнє середовище: упаковка до косметичних засобів виготовляється з матеріалів, які підлягають вторинній переробці.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.