This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Дізнайтесь про безкоштовную доставку та подарунки до Вашого замовлення
Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Для обличчя

Показати більше

Здоров'я та краса шкіри залежать від регулярного догляду. Починати доглядати за нею необхідно в ранньому віці. Підліткова шкіра може бути проблемною, чутливою, зневодненою. З віком функції шкіри порушуються, відбуваються процеси уповільнення регенерації клітин та виснаження шкірних тканин, що, з часом, веде до її в'янення. Правильна доглядаюча косметика допоможе вирішити поточні проблеми шкіри та сповільнити її старіння. Важливо підібрати необхідні засоби та використовувати їх в комплексі.
Yves Rocher (Ів Роше), французька косметика на основі натуральних інгредієнтів зі світовим ім'ям, вже кілька десятків років дарує жінкам красу і дбає про красу природи, пропонуючи своїм клієнткам все краще, що вона може нам дати.
Програма догляду за шкірою обличчя складається з очищення, основного та додаткового догляду. Їм відповідають певні типи продуктів.

Очищення
Будь-який догляд починається з очищення та демакіяжу. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher розробили цілий ряд засобів для різних станів та типів шкіри: гелі для вмивання, міцелярну воду, молочко для зняття макіяжу, тоніки та лосьйони. Це продукти для щоденного застосування.
1-2 рази на тиждень шкіра потребує глибокого очищення. Скраби, гоммажи з натуральними абразивними частинками забезпечують щадний, але ефективний пілінг. Вибирайте скраб за типом шкіри.

Основний догляд
Після процедури очищення настає час нанесення основних продуктів: денного крему вранці та нічного крему ввечері. Основними функціями денного крему або флюїду є захист шкіри від зовнішніх впливів, зволоження та рішення її специфічних проблем. Вночі шкіра потребує відновлення та живлення. Коли ми спимо, вона найбільш готова до оновлення та сприйняття корисних компонентів крему. Денний крем має легшу текстуру, оскільки є ще і базою під макіяж, а нічний - більш насичену.
Шкіра навколо очей - найбільш делікатна зона обличчя, вона в першу чергу піддається процесам старіння. Тому починати за нею доглядати потрібно в молодому віці, щоб запобігти передчасній появі мімічних зморщок, темних кіл та набряків. Крем для контуру очей - засіб основного догляду, їм треба користуватися щодня, вранці та ввечері.

Додатковий догляд
До нього належать сироватки та еліксири, Догляд для губ та маски.
Сироватки відрізняються високою концентрацією активних інгредієнтів, діють глибоко та інтенсивно. Вони здатні в кілька разів підсилити дію основного догляду та прискорити результат від його використання.
Шкіра губ дуже ніжна та потребує особливої уваги. Лущення та дискомфорту, викликаного погодними умовами, можна уникнути, користуючись захисними та живильними бальзамами.
Маска - незамінний продукт для отримання швидкого та видимого ефекту. За кілька хвилин стан шкіри поліпшується на очах. Робіть маски 1-2 рази на тиждень. Ви можете чергувати їх за потребою (очищувальна, зволожувальна, живильна і т.д.).

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше