ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Туалетна вода

Аромати для чоловіків – це спосіб самовиразу, індивідуальний прояв стилю, що підкреслює унікальність. Це особливі композиції з приємним ароматом, створені найращими парфюмерами у Франції. Вони містять різноманітні ароматичні ноти, це допомагає представнику сильної статі виразити свою індивідуальність, настрій, стиль життя.

Туалетна вода для чоловіків від Yves Rocher – улюблений косметичний продукт багатьох чоловіків. Подобаються їм і парфумовані гелі для душу французького виробника.

Особливості туалетної води Ів Роше

Перш ніж придбати туалетну воду для чоловіків, необхідно визначитися з типом аромату. До найбільш популярних варіантів належать наступні:

 • шипрові – для тих, хто любить стриманість;
 • деревні – характеризують впевнених у собі чоловіків;
 • фужерні – для пробудження, оновлення, налаштування на робочий лад;
 • цитрусові– вирізняються свіжістю, бадьорістю та легкістю.

Колекція ароматів Ів Роше для чоловіків вражає своїм різноманіттям. Наприклад, гама Bois de Sauge дарує свіжість гірської річки в поєднанні з деревними ароматами. Такий варіант – оптимальний вибір для мешканця мегаполіса. Аромат Cuir Vetiver розкриває деревні нотки та підходить чоловікам, які цінують шляхетність та елегантність. В складі переважають аромати ветіверу, які доповнюються нотами сандалу і бобами тонка.

ГамаAmbre Noir – секрет чоловічої привабливості. Туалетна вода несе деревно-мускусний аромат пачулі і кедра, свіжість мандарина, ноти бергамота, вишуканість фіалки і лаванди.

Туалетна вода для впевнених чоловіків

Незалежно від вибору гами, туалетна вода вирізняється стійкістю. Для виготовлення ароматів використовуються природні компоненти. Наприклад, інгредієнти натурального походження, з яких туалетна вода складається на 90%. В туалетній воді для чоловіків використовується виключно спирт рослинного походження.

Ів Роше турбується і про захист навколишнього середовища. Флакон, його кришка та упаковка виготовлені з матеріалів, які підлягають вторинній переробці.

Ідея подарунку для близької людини

Набори ароматів від Ів Роше – один з перевірених подарунків для будь-якої події: від новорічного сюрпризу до подарунка на день народження.

Подарунковий набір легко створити самостійно. Достатньо вибрати товари з однієї гами. Наприклад, туалетну воду можна доповнити парфумованим гелем для душу, а весь набір покласти до стильного несесера від Yves Rocher.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.