ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Крем дбайливо захищає та глибоко зволожує шкіру обличчя, а також ефективно розгладжує.  Містить поліактивний екстракт Пустинної Зірки, що одночасно діє у 5 напрямках: стимулює вироблення меланіну, активує природні захисні механізми шкіри від негативного впливу сонячних променів, запобігає фотостарінню, захищає цілісність та структуру шкіри, стимулює регенерацію клітин. Шкіра ефективно захищена від UVA/UVB випромінювання. Інтенсивно зволожена, вона стає розгладженою, оксамитовою та сяючою.

Попереджує появу ознак старіння, що може викликати перебування на сонці. Антивікова формула, рідка та нелипка, ефективно захищає шкіру від пошкоджень, що може викликати сонце, та попереджує пігментацію.

Рекомендації щодо застосування: Наносити на шкіру обличчя та шиї, уникаючи контуру очей. Застосовувати перед засмагою. Поновлювати після контакту з водою, а також що 2 години при тривалому перебуванні на сонці.

Формула протестована під дерматологічним та офтальмологічним контролем.

Веганська формула (не містить інгредієнтів тваринного походження).

Без мінеральних олій.

Сировина здобута за принципами сталого розвитку.

 

Паковання продукту не містить пластикової обгортки для скорочення використання пластику та турботи про природу.

Формат : Тюбик з дозатором

Артикул : 57438

Активний рослинний інгредієнт
Пустинна зірка
Експерти Рослинної Косметики® змогли розшифрувати геній Пустинної Зірки: здатність адаптуватися до негативного впливу сонячних променів. Екстракт Пустинної Зірки одночасно працює у 5-ти напрямках: стимулює вироблення меланіну, активує природні захисні механізми шкіри від негативного впливу сонячних променів, запобігає фотостарінню, захищає цілісність та структуру шкіри, стимулює регенерацію клітин.
Пустинна зірка
Рекомендації щодо застосування
Перед кожним виходом на сонце наносити крем на шкіру обличчя та шиї, уникаючи контуру очей. Поновлювати після купання та кожні 2 години при тривалому перебуванні на сонці.
Відгуки

Поради краси

Більше про гаму
Захищає шкіру від ультрафілету та створює гарну засмагу

Solaire Peau Parfaite

Захищає шкіру від ультрафілету та створює гарну засмагу

Гама, що відповідає всім вимогам захисту шкіри до, під час і після перебування на сонці.

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.