ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Яким є бренд Yves Rocher?
Наша ботанічна експертиза
Наші сертифікати та партнерства

Ми в Yves Rocher виконуємо наші зобов’язання з любов’ю до природи. Ми – це вчені, агрономи, виробники, дизайнери та продавці власної продукції. У нас немає посередників, тому ми уважно слідкуємо за нашим виробництвом та робимо нашу продукцію доступною. Досягнення, зроблені з 1959 року, підтверджують наші слова♡

Досягнення з любов’ю №1

Відкриття надзвичайних властивостей рослин

Для нас натуральність є синонімом ефективності. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher - новатори та дослідники - досліджують потенціал інженерії рослин для створення формули зі 100% активних інгредієнтів рослинного походження. Їхня мета – створення інновації, що має високу ефективність та не шкодить довкіллю.

Відкрийте гами Еліксир Ботанік та Lifting Végétal для догляду за шкірою обличчя, що містять понад 96% інгредієнтів натурального походження.

logo yves rocher 100% origine naturelle

Для нас натуральність є
синонімом ефективності.

stamp yves rocher filière durable et responsable

Агроекологія - це цикл

Досягнення з любов’ю №2

Відповідальне землеробство

У колисці нашого бренду – Ла-Гасії – ми застосовуємо агроекологію як провідний метод сільського господарства, який зберігає біорізноманіття та підвищує родючість ґрунтів, а отже, дбає про Природу.

9 культових рослин бренду, які вирощуються на 60 га полів у Ла-Гасії в Бретані, обробляються за принципами агроекології з повагою до навколишніх екосистем, а також позначені БІО сертифікацією із 1999 року.

Ми прагнемо робити наступні кроки для просування цієї сільськогосподарської практики серед усіх наших виробників-партнерів.

Як член Союзу етичної біоторгівлі (UEBT), бренд Yves Rocher зобов’язується вирощувати всі наші природні інгредієнти з повагою до людей і біорізноманіття.

Досягнення з любов’ю №3

Зменшення впливу на довкілля

Менше матеріалів паковання, менше пластику – більше краси та екологічності… Протягом багатьох років ми безперервно працюємо над зниженням впливу на навколишнє середовище та постійно підвищуємо екологічність та безпеку наших продуктів та паковання.

Усі наші флакони виготовляються із 100% переробленого* пластику, який також підлягає повторній переробці.

*За винятком домішок та ковпачків, дозаторів, етикеток і флаконів рідини для зняття лаку, над якими ми наполегливо працюємо.

stamp yves rocher zéro déchet

Менше матеріалів паковання,
менше пластику

stamp yves rocher je m'engage pour la planète

Піклуватися про природу
– це більше, ніж тренд.

Досягнення з любов’ю №4

Збереження біорізноманіття

Піклуватися про природу – це більше, ніж тренд. З 1959 року збереження та збагачення біорізноманіття завжди було одним із наших флагманських зобов’язань - на наших полях та в усьому світі.

100% земель, що належать бренду Yves Rocher, а також наш Ботанічний сад та 1500 збережених видів рослин сертифіковані Лігою Захисту Птахів (LPO) як Заповідники Біорізноманіття.

Разом з Фондом Yves Rocher, ми, як його головний спонсор, відсвяткували висадження 100 мільйонів дерев по всьому світу завдяки програмі «Озеленимо планету разом».

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.