This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Менше випадіння волосся, більше натуральності!

Випадіння волосся — не вирок. Наші рішення допоможуть вам зменшити випадіння волосся та оздоровити шкіру голови.

sowimage

Чому наше волосся випадає?

Насамперед важливо розрізняти реактивне і хронічне випадіння волосся. Перше виникає внаслідок реакції організму на конкретну подію, як-от перевтома, стрес, вагітність, приймання ліків чи перехід на дієту. До такого типу випадіння волосся, яке може охопити всю шкіру голови, схильні переважно жінки. Реактивне випадіння волосся — раптове, сильне і, що найголовніше, короткочасне. Видимі ознаки проявляються приблизно через 3 місяці після впливу провокуючого фактора.

Інша справа — хронічне випадіння волосся, яке спричиняється дією гормонів і часто є спадковим. Воно спостерігається переважно у чоловіків, але жінки з віком також можуть страждати від нього. Цей тип випадіння волосся можна розпізнати за зменшенням довжини, густоти та об'єму волосся впродовж як мінімум 6 місяців.

sowimage

 Які кроки допоможуть зменшити випадіння волосся?

Крок 1: Оберіть правильний шампунь. Краса волосся залежить від здоров'я шкіри голови.

Шампунь для Укріплення та Росту Волосся містить полісахариди Агави, які удвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, насичуючи волосяні цибулини поживними речовинами (1) та екстракт Білого Люпину, який уповільнює механізми випадіння волосся і стимулює його ріст (1). Безсульфатна формула (2) зменшує випадіння волосся(3), повертаючи йому життєву силу та здоровий вигляд.

Рекомендації щодо застосування: Нанести на вологе волосся. Масажувати шкіру голови круговими рухами протягом 2-х хвилин. Змити. У разі потрапляння в очі ретельно промити їх водою.

(1) Тести іn vitro. (2) Не містить сульфатних ПАВ (3) Оціночне дослідження за участю 102 споживачів після 28 днів застосування

 

Крок 2: Полегшіть розчісування волосся та збільшіть його опірність до пошкоджень завдяки правильному кондиціонеру.

Бальзам-Кондиціонер для Укріплення та Росту Волосся містить ті ж активні інгредієнти, що й шампунь, і підсилює його благотворний вплив: покращує мікроциркуляцію шкіри голови (1) та зменшує випадіння волосся (2).

У формулі Бальзама-Кондиціонера немає силікону, вона містить 98% інгредієнтів натурального походження і легко піддається біологічному розпаду.

(1) Тести іn vitro. (2) Інструментальний тест при застосуванні комплексної програми догляду проти випадіння волосся: Шампунь + Бальзам-Кондиціонер + Інтенсивний Курс.

Крок 3: Зупиняємо випадіння волосся. Часто для боротьби з випадінням волосся не досить лише шампуню і кондиціонера.

Якщо ви страждаєте від реактивного випадіння волосся, спробуйте Сироватку для Укріплення та Росту Волосся. Вона зміцнює волосся від самих коренів та удвічі покращує мікроциркуляцію шкіри голови.
Сироватку можна використовувати протягом року як окремий догляд або для закріплення ефекту Інтенсивного Курсу від Випадіння Волосся.

Рекомендації щодо застосування: Нанести на чисту шкіру голови по проділах за допомогою носика-аплікатора, масажувати круговими рухами, не змивати.

Застосовувати 2-3 рази на тиждень.

sowimage

Тим, хто страждає від хронічного випадіння волосся, рекомендуємо Інтенсивний Курс від Випадіння Волосся. Він уповільнює випадіння волосся, збільшує кількість волосся у фазі росту та стимулює його ріст.

Рекомендації щодо застосування: Нанести ¼ ампули на корені сухого або вологого волосся, не змивати.

Чи можна застосовувати СИРОВАТКУ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ ТА РОСТУ ВОЛОССЯ на додаток до ІНТЕНСИВНОГО КУРСУ ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

Так, звісно! Використовуйте ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ протягом 1 місяця, а далі застосовуйте СИРОВАТКУ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ ТА РОСТУ ВОЛОССЯ — впродовж усього року.

 Як повернути волоссю розкішний вигляд — додаткові рекомендації

На додаток до рекомендованої вище комплексної програми догляду, пропонуємо ще кілька рецептів, які допоможуть стимулювати ріст волосся.
Масаж шкіри голови під час нанесення шампуню активізує мікроциркуляцію та забезпечує краще проникнення активних інгредієнтів у волосся: масажувати слід кінчиками пальців, легкими круговими рухами у напрямку від потилиці до чола.

Випадіння волосся може бути також пов'язане з дефіцитом вітамінів та мікроелементів, особливо магнію, цинку і вітаміну B.

Тому включайте до свого раціону продукти, багаті на цинк (морепродукти, м'ясо, боби, соя, сочевиця, цільнозерновий хліб), а також продукти з високим вмістом вітаміну B (м'ясо, риба, овочі, кисломолочні продукти).

Щоб зменшити випадіння волосся, скоротіть до мінімуму використання хімічних засобів. Фарбування та освітлення шкодять волоссю і можуть викликати його випадіння. Так само шкідливий і вплив високих температур , тому намагайтеся сушити волосся природним шляхом і не користуйтеся надто часто випрямлячами та щипцями для завивки.

Перебуваючи на сонці, не забувайте про головний убір.

Поделиться