ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Для багатьох жінок та чоловіків зміна погодних температур, стрес, нестача сну, негативний вплив забрудненого навколишнього середовища здатні призводити до появи сухості, тьмяності шкіри обличчя, втрати пружності та еластичності, появи темних кіл та мішків під очима. Відновити природний вигляд шкіри обличчя та шиї, зволожити, додати свіжості та сяяння, розгладити допоможуть спеціальні засоби для шкіри обличчя з детокс та антиоксидантним ефектом.

Що означає «детокс» у косметиці? Детокс для шкіри обличчя – це природний процес очищення та відновлення, а також захисту шкіри від подальшого агресивного впливу довкілля. Догляд із детокс-ефектом підходить усім типам шкіри.

Які засоби для детоксу та відновлення шкіри пропонує бренд Yves Rocher?

В асортименті Експерта Рослинної Косметики® Yves Rocher представлений догляд з активними рослинними інгредієнтами – Мікроводоростями Тетраселміс та Настурцією. Ці два компоненти інноваційно наповнюють шкіру обличчя киснем, стимулюють виведення токсинів та наповнюють шкіру силою та свіжістю.

Денний крем та Флюїд

Денний Активний Догляд Еліксир Ботанік має гелево-кремову текстуру та приємний натуральний аромат, очищує шкіру від токсинів та захищає від негативних зовнішніх впливів, що спричиняють її передчасне старіння. Догляд для обличчя містить до 97% інгредієнтів натурального походження та має екодружнє паковання без пластику. Захисний Флюїд SPF50 Детокс та Кисень має легку текстуру, що невагомо покриває шкіру та захищає її від сонячного випромінювання завдяки високому вмісту SPF, що допомагає захистити шкіру від передчасного старіння та появи пігментних плям. Флюїд миттєво очищує шкіру обличчя від токсинів та допомагає їй вільно дихати. Догляд може використовуватися як база під макіяж.

Нічний крем

Одразу після першого застосування Нічного Відновлювального Догляду Еліксир Ботанік шкіра може вільно дихати, стає більш пружною і свіжою. Вже через 1 місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового і сяючого вигляду. Правильне нанесення нічного крему: щодня ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя, після використання сироватки.

Сироватка

Сироватка Детокс та Кисень Еліксир Ботанік з інноваційною прозорою акватичною текстурою при нанесенні виводить токсини та захищає шкіру обличчя від негативних зовнішніх впливів, що є причиною передчасного старіння. Сироватку слід наносити до крему для того, щоб цінні концентровані компоненти в її текстурі не «відштовхувалася» шкірою, а залишалися в глибоких шарах для ефективного результату.

Еліксир

Нічний Еліксир з Ефектом Мелатоніну* для Обличчя Детокс та Кисень – перша зміцнювальна сироватка, що відновлює шкіру, зволожує та надає сяяння відразу після пробудження. День за днем шкіра відновлюється і набуває здорового вигляду та сяє, через 1 місяць тьмяна та втомлена шкіра відновлюється та сяє здоров’ям.

* Має захисні властивості та ефект антиоксиданту, аналогічні до дії мелатоніну на шкіру. Не містить мелатоніну у складі.

Догляд для контуру очей

Догляд для Контуру Очей Еліксир Ботанік з текстурою освіжного гелю та зручним аплікатором миттєво зволожує шкіру навколо очей, надає сяяння та захищає від зовнішніх забруднень. Помітно скорочує вікові та мімічні зморшки. Використовуйте догляд щодня вранці та ввечері. Наносьте масажними рухами за допомогою роликового аплікатора на шкіру контуру очей.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.