This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Бренд Yves Rocher отримав сертифікат UEBT!

sowimage

 

Ми з гордістю повідомляємо, що 9 знакових рослин нашого Бренда, які вирощуються у Ла-Гасії в Бретані, тепер сертифіковані UEBT!

Yves Rocher став першим французьким брендом, який пройшов сертифікацію UEBT і використовує сертифіковані інгредієнти французького походження. Ми розповімо, чому це хороша новина для нашої компанії, наших споживачів і матінки-Природи.

1. Що таке UEBT?

UEBT (Союз етичної біоторгівлі) ‒ некомерційна європейська організація, яка поширює відповідальний підхід до вибору джерел натуральної сировини. UEBT надає підтримку і здійснює контроль за дотриманням компаніями стандартів етичного та відповідального використання сировинних ресурсів, тим самим забезпечуючи вагомий внесок бізнесу у створення світу, де природа і люди можуть процвітати в гармонії.

З цією метою UEBT впроваджує кращі практики отримання виробниками та їхніми постачальниками натуральних інгредієнтів для виробництва косметики, продуктів харчування, лікарських засобів, парфумерії, спецій тощо.

sowimage

2. Що означає знак UEBT?

Право на сертифікаційний знак UEBT надається виробникам, які відповідають критеріям стандарту Етичної Біоторгівлі. Ці компанії, до яких долучився і бренд Yves Rocher, зобов'язуються отримувати натуральні інгредієнти для своєї продукції в етичний спосіб, сприяючи збереженню біорізноманіття.

Сертифікаційний знак означає відповідність сімом основним принципам:

sowimage

1. Збереження біорізноманіття
2. Стале використання компонентів біорізноманіття
3. Справедливий та рівноправний розподіл вигод, пов'язаних із використанням біорізноманіття
4. Соціально-економічна стійкість (управління виробництвом, фінансами та ринком )
5. Дотримання національного і міжнародного законодавства
6. Поважання прав усіх учасників галузі біоторгівлі
7. Прозорість інформації щодо землеволодіння, права використання та доступу до природних ресурсів.

3. Яке значення це має для Yves Rocher?

Бренд Yves Rocher взяв на себе такі зобов'язання ще в 1999 році, зокрема, вирощуючи рослинну сировину на 60 гектарах власних полів у французькій провінції Бретань за принципами органічного землеробства.

Ставши у 2020 році членом UEBT, наша компанія прийняла рішення рухатися далі по шляху захисту природи та людей, тож цього року наші джерела сировини у Ла-Гасії успішно пройшли сертифікацію за стандартом UEBT.

Дев'ять знакових рослин Бренда: Ромашка Аптечна, Ромашка Римська, Волошка, Календула, Мезембріантемум Кришталевий, Едуліс, Настурція, М'ята та Арніка ‒ тепер сертифіковані UEBT.

Сертифікація наших джерел сировини у Ла-Гасії ‒ це лише перший крок до стійкого ресурсокористування, оскільки Yves Rocher ставить за мету до 2023 року сертифікувати усі свої ланцюги постачання сировини.

sowimage

Співпраця з UEBT яскраво свідчить про відданість Yves Rocher своїм зобов'язанням перед споживачами, суспільством, виробниками на місцях, усіма учасниками ланцюга постачання.

4. У чому різниця між сертифікатами UEBT та Organic Farming?

UEBT та Organic Farming (органічне землеробство) ‒ це дві різні, проте взаємодоповнюючі сертифікації.

Хоча стандарти Етичної Біоторгівлі передбачають здійснення заходів, спрямованих на захист біорізноманіття (збереження лісів, захист зникаючих видів тварин, рослин і комах-запилювачів, збагачення природних екосистем, зменшення використання пестицидів), вони відстоюють насамперед повагу до прав людини та соціальну справедливість у більш глобальному контексті вибору джерел сировини.

Особливу увагу UEBT приділяє захисту прав робітників та місцевих громад, справедливому розподілу вигод, отриманих від використання біорізноманіття тощо.

sowimage

Окрім цього, для обох сертифікацій обов'язковим є застосування максимально екодружніх методів вирощування: сертифікат Organic Farming вимагає виконання переліку визначених вимог, а сертифікація UEBT ‒ розробки чіткого плану дій щодо захисту біорізноманіття.

Поделиться