ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Водостійка версія туші Метаморфоза, як і її стандартна версія, безкомпромісна: вона підкручує та подовжує вії, надаючи їм видимого об’єму. Новинка зберігає стійкість протягом 24 годин* та при цьому має формулу, що на 89% складається з інгредієнтів натурального походження. Завдяки водостійкій формулі та інтенсивному чорному кольору, туш забезпечує бездоганний вигляд протягом усього дня! 

Формула новинки збагачена заспокійливою волошковою водою, що дозволяє її використовувати навіть тим, у кого чутливі очі та тим, хто носить контактні лінзи. Інтенсивного чорного кольору туші надає рослинне вугілля, а натуральний бджолиний віск покриває та потовщує кожну вію для більш виразного погляду. 

М’яка та проста у використанні щіточка, що має форму пісочного годинника, дозволяє створити виразний погляд від зовнішнього до внутрішнього куточка очей. Виразність, об’єм і подовження вій у одному флаконі!  

Рекомендації щодо використання: наносити від коренів до кінчиків вій легкими зигзагоподібними рухами. 

Офтальмологічно протестовано.  

*об'єктивний клінічний тест за участю 21 добровольця.

Формат : Флакон

Артикул : 24196

Активний рослинний інгредієнт
Волошка
У 1972 році Бренд Yves Rocher вперше створив косметичні продукти на основі Волошки. Зараз ми вирощуємо Волошку на власних полях в Ла-Гасійї через її захисні та заспокійливі властивості*. *Тести in vitro
Волошка
Інгредієнти

Список інгредієнтів :

AQUA/WATER/EAUCERA ALBA/BEESWAX/CIRE D ABEILLEHYDROXYPROPYL STARCHPOLYACRYLATE-21COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBACENTAUREA CYANUS FLOWER WATERMETHYL HYDROGENATED ROSINATEPULLULANALCOHOLSTEARIC ACIDPALMITIC ACIDACACIA SENEGAL GUMPENTYLENE GLYCOLTROMETHAMINEGLYCERYL BEHENATEBENZYL ALCOHOLBUTYLENE GLYCOLETHYLHEXYLGLYCERINSODIUM CITRATETRIDECETH-6 PHOSPHATECAPRYLYL GLYCOLDIPROPYLENE GLYCOLGLYCERYL CAPRYLATESODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHEROLCI 77268:1CI 77499 (IRON OXIDES)

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Більше про гаму
Мої природні кольори

Couleurs Nature

Мої природні кольори

Для обличчя, губ та нігтів – наші продукти для макіяжу виконають всі ваші бажання!

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.