This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Дізнайтесь про безкоштовную доставку та подарунки до Вашого замовлення
Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Денний крем та BB крем

Показати більше

Головним завданням денного крему для обличчя є захист шкіри від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Крім цієї функції, кожен крем має певні властивості, що відповідають потребам різних типів і станів шкіри. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher розробили лінію зволожувальних, живильних та омолоджувальних кремів денного застосування на основі найефективніших рослинних компонентів.

Денний зволожувальний крем за типом шкіри

Для того щоб вибрати хороший денний крем для обличчя, необхідно враховувати індивідуальні особливості вашої шкіри. Наприклад, власницям сухої шкіри підійде насичений Крем Інтенсивне Зволоження 48 годин Hydra Végétal , нормальної / комбінованої - легкий Гель-Крем Інтенсивне Зволоження 48 годин Hydra Végétal . Кращим вибором для комбінованої / жирної шкіри буде Гель-Крем Нуль Недоліків Sebo Végétal .

Експертний денний догляд

Якщо шкіра виглядає втомленою та тьмяною, або стають помітними ознаки старіння, їй необхідно позбутися токсинів. У цьому допоможе Денний Крем для Нормальної та Комбінованої Шкіри Elixir Jeunesse. Його можна використовувати курсом або на постійній основі.

Натуральний денний крем для обличчя з SPF

Додатковою перевагою денного засобу для догляду за обличчям є його здатність захистити шкіру від ультрафіолету і, таким чином, запобігти фотостарінню, появі пігментації та передчасних зморщок. Саме тому експерти Yves Rocher створили не тільки денний крем з SPF в деяких гамах (Serum Végétal, Hydra Végétal, Riche Crème).

Антивіковий крем

Денні креми для обличчя з антивіковою дією здатні зберегти красу та молодість шкіри, допомагають повернути їй пружність, еластичність та здорове сяяння. При перших ознаках старіння, а також, якщо зморшки, втрата сяяння та пружності шкіри вже стали помітні, зверніть увагу на спеціалізовані креми гами Serum Végétal. Вони діють цілеспрямовано на певну проблему. Комплексний, багатовекторний догляд проти старіння шкіри забезпечить Денний Крем Анти-Аж Глобаль з гами Anti-Age Global. Для зрілої шкіри, схильної до сухості ідеально підійдуть оновлюючі та живильні засоби гами Riche Crème, створеної на основі 30 цінних олій + олії 1000 троянд. Порада: перед використанням денного крему нанесіть на шкіру сироватку з тієї ж гами легкими масажними рухами, - так омолоджуючий ефект проявиться швидше, а результат протримається довше.

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше