ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

Filler Végétal

Природна гіалуронова кислота для пружності шкіри

Знайдено продуктів: 7 
Filler Végétal
Інновація біонауки – гама для пружності та розгладження зморщок Filler Végétal – створена в результаті 12 років досліджень в галузі рослинних біотехнологій та фотостаріння. Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher відкрили нові властивості культового інгредієнта антивікового догляду – Мезембріантемума Кришталевого: утримувати вологу, наповнювати шкіру, сприяти розгладженню, а також стимулювати вироблення гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота, зіркова молекула в косметичній сфері, має 100% природне походження в результаті процесу біоферментації глюкози пшениці та кукурудзи у всіх формулах гами. Вона сприяє ідеальному зволоженню шкіри, таким чином дозволяючи зменшити мімічні та вікові зморшки. Нові комфортні текстури без силікону з легким ароматом зі свіжими пряними нотами втілилися в 3 патентах, зареєстрованих у Франції, та ефективному натуральному догляді. Усі продукти гами складаються з 97-98% інгредієнтів природного походження та мають рослинні активні інгредієнти.
Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher відкрили нові властивості культового інгредієнта антивікового догляду – Мезембріантемума Кришталевого: утримувати вологу, наповнювати шкіру, сприяти розгладженню, а також стимулювати вироблення гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота, зіркова молекула в косметичній сфері, має 100% природне походження в результаті процесу біоферментації глюкози пшениці та кукурудзи у всіх формулах гами. Вона сприяє ідеальному зволоженню шкіри, таким чином дозволяючи зменшити мімічні та вікові зморшки. Нові комфортні текстури без силікону з легким ароматом природного походження зі свіжими пряними нотами втілилися в 3 патентах, зареєстрованих у Франції, та ефективному натуральному догляді.
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
Ритуал краси
 
 
Крок 01
Сироватка-Концентрат від Зморщок та для Пружності Шкіри зволожує та розгладжує шкіру, робить її більш пружною та свіжою. Вже за 6 тижнів зморшки відчутно зменшуються. При контакті зі шкірою освіжна гелева текстура миттєво тане та швидко вбирається у шкіру.
 
Крок 02
Денний Догляд від Зморщок та для Пружності Шкіри має пружну кремову текстуру. Догляд зволожує, розгладжує та підвищує пружність шкіри, глибокі зморшки скорочуються. АБО Денний Догляд від Зморщок та для Сяяння Шкіри з рожево-перламутровою кремовою текстурою від перших зморщок для всіх типів шкіри зволожує шкіру та відновлює її природне сяяння. День за днем перші зморшки розгладжуються, шкіра набуває сяяння.
 
Крок 03
Ультрасвіжа текстура Догляду від Зморщок та для Пружності Контуру Очей зволожує, відновлює природний об’єм та розгладжує шкіру контуру очей. У результаті шкіра стає більш тонізованою, зморшки та «гусячі лапки» скорочуються.
 
Крок 04
Нічний Догляд від Зморщок та для Пружності Шкіри з комфортною оксамитовою текстурою живить, розгладжує, вирівнює шкіру, вона набуває пружності, глибокі зморшки заповнюються.
 
Крок 05
Насичена кремова текстура Інтенсивного Догляду від Зморщок для Обличчя, Шиї та Декольте підходить для нанесення зранку та ввечері. Догляд розгладжує та вирівнює шкіру. Поступово вона набуває пружності, глибокі зморшки заповнюються, шкіра виглядає більш сяючою.
 

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.