This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Дізнайтесь про безкоштовную доставку та подарунки до Вашого замовлення
Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Антивіковий догляд

Показати більше

Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher розробили гами ефективних антивікових засобів, спрямованих на комплексне омолоджування шкіри, а також на боротьбу з окремими ознаками старіння: зморшки, пігментні плями, зниження еластичності та тонусу, деформація контурів обличчя, «гусячі лапки», опалі повіки. Детокс та Відновлення Засоби гами Elixir Jeunesse з екстрактом Афлої захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, нейтралізують дію токсинів та їхнього наслідку - оскидативного стресу, що призводить до старіння, стимулюють клітинне дихання та зміцнюють колагеново-еластиновий каркас шкіри. Пружність та боротьба зі зморшками Екстракти Мезембріантемума Кришталевого та Камеді Акації в формулах сироваток, кремів проти зморщок та догляду для контуру очей Serum Végétal - Відновлення Пружності діють в глибоких шарах шкіри, стимулюючи синтез колагену та гіалуронової кислоти. В результаті шкіра стає більш щільною, тканини насичуються вологою, мімічні зморшки розгладжуються, а глибокі зморшки стають менш вираженими.

Ліфтинг та боротьба зі зморшками

Підтягнути шкіру, зробити її більш еластичною та надати обличчю скульптурності допоможуть концентровані флюїди, маски та антивікові креми для моделювання контурів обличчя Lifting Végétal - Ліфтинг-Ефект.

Відновлення та Живлення

Насичені формули флюїдів, олій та антивікових кремів для обличчя Riche Crème - Ріш Крем піклуються про глибоке живлення зрілої шкіри, схильної до сухості, та запускають природні процеси регенерації зсередини. Доглядаючі засоби з цієї гами працюють за рахунок 30 цінних олій, ретельно відібраних за їхні омолоджувальні властивості, а також завдяки регенеруючій олії 1000 Троянд. Ці компоненти насичують клітини незамінними жирними кислотами та поживними речовинами, забезпечуючи захист та відновлення шкіри та повертаючи їй еластичність, пружність та тривале відчуття комфорту. Комплексний антивіковий догляд Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher об'єднали сучасні технології та власні передові розробки в комплексному антивіковому догляді для обличчя, щоб створити інноваційну гаму для корекції всіх ознак старіння шкіри Anti-Age Global - Анти-Аж Глобаль. Головний активний компонент цієї гамми − Нектар рослинних бруньок, що має потужні регенеруючі властивості. Він чинить комплексну антивікову дію, як в глибоких шарах шкіри, так і на її поверхні, сприяючи оновленню клітин всього за 72 години та допомагаючи налагодити міжклітинні зв'язки для відновлення їхніх природних функцій. Ця гама допомагає «стерти» прояви віку: глибоко зволожує, розгладжує мімічні та глибокі зморшки, повертає пружність та еластичність, вирівнює рельєф шкіри та надає їй сяяння.

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше