ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Продукт, який Ви шукали, вже не доступний для продажу. Рекомендуємо спробувати схожий продукт у цій категорії
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Парфумована вода – особливий тип аромату, що характеризується високою стійкістю, має різні типи нот та вишукану ольфакторну піраміду, стильний флакон та здатен передавати емоцію. Парфуми – фінальний акцент кожного образу, що надає йому ніжності, легкості та впевненості, сили та глибини. Парфумована вода Yves Rocher має високу якість: ретельно підібрані інгредієнти, співпраця зі всесвітньо відомими парфумерами, широкий асортимент та формат, а також екологічний дизайн.

Парфумована вода та інші види парфумів відрізняються за концентрацією ароматичних речовин, що входять до їх складу. Основні види ароматів складаються з парфумів, туалетної води, парфумованого спрею, парфумованого догляду для тіла (гелю для ванни та душу, молочка або лосьйона) та інших.

В асортименті французького бренду Yves Rocher представлені різні колекції парфумованих вод:

 1. Pleines Natures: Ця колекція була створена авторами відомих парфумерних бестселерів. Кожен із ароматів є неповторною емоцією, яку відчував або мріє відчути кожен: затишного пориву вітру вранці – Matin Blanc, енергійної свіжості зеленого лугу – Verte Envole, морського бризу узбережжя поруч із цитрусовим садом – Sel d`Azur, невимовної таємничості сутінків – Cuir de Nuit та інші.
 2. Comme une Evidence: Вишукана шипрова група ароматів, що універсально підійдуть на теплий або холодний сезони року. В центрі парфумованих пірамід – Дамаська троянда, огорнута фруктовими та деревними нотами. Бестселер та улюблена класика для жінок з усього світу.
 3. So Elixir: Рідкісні аромати, що немов еліксир, дарують джерело натхнення, надають вишуканості та жіночності. Представлений у декількох форматах.
 4. Love: Парфумована вода у різних композиціях для впевнених в собі жінок, що не бояться проявляти себе у світі.
 5. Тверді аромати: Високоякісні новинки бренду представлені у категорії парфумована вода та аромати на сайті Ів Роше. Зручне паковання та міцна кришка дозволяють аромату зберігати свої властивості звичайної парфумованої води у більш екологічний спосіб.

Обиріть свій аромат за допомогою швидкого онлайн-тесту на сайті.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.