ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Каролін Дюмур, парфумер, авторка Sur la Lande (Сюр ля Лянд): «Цей аромат – поштова листівка, що викликає найяскравіші спогади про неприборканий безкраїй простір пейзажу Бретані. Сповнений гідності та характеру, на горизонті моря».

Твердий аромат Sur la Lande поєднує легкий шлейф польових квітів та енергію абсолю водоростей морського узбережжя Бретані. Вершина композиції - духмяна ромашка, у серці - квіти жасмину. База аромату - поєднання деревної елегантності та водоростей, що передають контраст дикого бретонського узбережжя.

Основні ноти твердого аромату: ромашка, жасмин, абсолю морських водоростей.

Ольфакторна піраміда: мінерально-квіткова.

Шлейфовість: 3 / 4.

Твердий формат дозволяє елегантно нанести парфуми в будь-який час, не привертаючи увагу оточуючих. Наносьте твердий аромат як індивідуальний парфумований засіб або у поєднанні з парфумованою водою Sur la Land у форматі спрея для підсилення шлейфу. А також спробуйте створити свій персональний аромат, комбінуючи твердий аромат Sur la Land з будь-яким іншим у твердому або рідкому форматі.

М’яка нежирна формула без вмісту спирту, з воском рослинного походження та оліями лагідна до чутливої шкіри, відповідальне паковання повністю придатне до перероблення. Рослинна основа дозволяє аромату триматися довше на шкірі.

Основа твердого аромату виготовлена з понад 99% інгредієнтів натурального походження.

Паковання повністю придатне до перероблювання.

Не містить барвників.

Зроблено на виробництві в Бретані, у Франції.

Рекомендації щодо використання: Невелику кількість аромату нанесіть кінчиком пальця на шкіру шиї та зап'ястя. Уникати потрапляння в очі.

Продукт також представлений у форматі: 

Формат : Коробочка

Артикул : 62369

Ольфакторні ноти

Мінеральний, квітковий, пряний

Ромашка - Жасмин - Абсолю Морських Водоростей

Вершина піраміди – ароматна ромашка. Серце – букет квітів жасмину. База характеризується унікальним поєднанням елегантної деревини та водоростей, що віддзеркалюють контраст дикого узбережжя Бретанії.

Мінеральний, квітковий, пряний
Інгредієнти

Список інгредієнтів :

HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OILHYDROGENATED COCONUT OILPARFUM/FRAGRANCECOCO-CAPRYLATE/CAPRATEHELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX)HYDROGENATED VEGETABLE OILGLYCERYL BEHENATELINALOOLLIMONENECITRONELLOLGERANIOLTOCOPHEROLBENZYL ALCOHOLCOUMARINCITRALISOEUGENOLCITRIC ACID10796v0

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Більше про гаму
Колекція ароматів, натхненна природою

Pleines Natures

Колекція ароматів, натхненна природою

Безмежна ольфакторна подорож, яскраві моменти, теплі спогади й емоції, які дарує природа, втілені в парфумерних композиціях, що пробуджують уяву й відновлюють зв’язок з природою.

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.