ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Догляд для душу та ванни у форматі наборів – чудова ідея подарунка у подарунковому пакованні для близьких та друзів, особливо під час святкового періоду. В асортименті Yves Rocher Україна представлений широкий асортимент наборів з різними складами та пакованням, що дозволяє вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам та уподобанням.

Набори для ванни та душу можуть забезпечити вам комплексний догляд при процедурах догляду за шкірою.

До складу наборів для ванни та душу можуть входити такі товари:

 • Концентровані гелі
 • Креми для рук
 • Бальзами для губ
 • Молочко для тіла
 • Рідке мило

Вибір набору для ванни та душу – приємний та зручний процес. Для цього визначте ваші потреби: які саме продукти для ванни та душу вам потрібні. Чи шукаєте ви гель для душу, шампунь, кондиціонер, скраб, олію для тіла, маску для волосся чи щось інше? Якщо у вас суха шкіра або волосся, шукайте засоби з відповідними зволожуючими і живильними властивостями. Для жирної шкіри можна обрати продукти, які борються з надлишком себуму. Виберіть аромат, який вам подобається і який створює для вас приємну атмосферу під час ванни чи душу. Аромати можуть бути свіжими, квітковими, фруктовими, деревними тощо. Перед покупкою огляньте відгуки і рейтинги продуктів, щоб отримати інформацію від інших споживачів і визначити, наскільки вони задоволені якістю та ефективністю засобів. Пам'ятайте, що підбір набору засобів для ванни та душу повинен відповідати вашим індивідуальним потребам і уподобанням, і вам слід враховувати особливості вашої шкіри та волосся для отримання найкращих результатів від догляду.

Догляд для ванни та душу Yves Rocher – це колекції продуктів, додані в набори. На офіційному сайті Ви можете знайти набори з гелем для душу та молочком, милом для рук та скрабом для тіла, а також з кремом для рук. Бажаємо вдалого шопінгу!

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.