ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Продукт, який Ви шукали, вже не доступний для продажу. Рекомендуємо спробувати схожий продукт у цій категорії
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Аксесуари

Створення бездоганного макіяжу неможливе без спеціальних аксесуарів. Кожна дівчина та жінка має у своєму арсеналі помічників, які роблять її образ ідеальним: це і пензлики для мейкапу, і спонжи для нанесення тональних засобів, тощо. Асортимент аксесуарів Yves Rocher надає можливість професійного використання косметики в домашніх умовах.
Б'юті аксесуари потребують гігієни та захисту: регулярно очищайте пензлі, щіточки, спонжи м'якими засобами, ретельно висушуйте їх та зберігайте в закритій косметичці. Правильний догляд подовжить термін їхньої служби, а ви убезпечите себе від інфекцій та подразнень шкіри.
Купити аксесуари високої якості за розумною ціною ви зможете на нашому сайті або в магазинах Yves Rocher (Ів Роше) вашого міста.

Фарбуватися за допомогою пальців, створюючи вишуканий макіяж, можуть, в основному, професіонали-візажисти. Якщо ви не володієте такими навичками, використовуйте пензлі та аплікатори.
Універсальний Пензель для Тіней ідеально нанесе та розтушує сухі тіні. Скошений Пензель для Тіней  «намалює» точні стрілки, як рідкою підводкою, так і тінями. А бездоганний макіяж «smoky eyes»  допоможе зробити Подвійний Пензель для ТінейПінцет повинен завжди бути під рукою, щоб надати форми бровам та мати можливість позбутися непотрібних волосків в будь-який час.
Для ідеально окреслених губ використовуйте Телескопічний Пензель для Губної Помади. Він допоможе промальовувати чіткий контур і точно нанести помаду. Зручний футляр, що закривається, дозволяє носити його з собою в сумочці.
"Робочий стан" олівцям для очей та губ поверне Підстругачка для Олівців.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.