ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Продукт, який Ви шукали, вже не доступний для продажу. Рекомендуємо спробувати схожий продукт у цій категорії
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Одним із сучасних трендів у макіяжі є нанесення консилера або коректора. Консилер та коректор - це косметичні продукти для маскування недоліків шкіри обличчя. Основним завданням консилера є висвітлення темних кіл під очима, пігментних плям та веснушок. Текстура консилера більш густа та має щільне покриття для перекриття всіх недоліків шкіри. Коректор призначений для нейтралізації певних відтінків на шкірі. Коректори різних кольорів (зелений, фіолетовий та інші) використовуються для зменшення візуальної інтенсивності червоних, жовтих або синіх відтінків перед нанесенням тону для обличчя.

Консилери та коректори можуть мати різні відтінки, тверду або рідку текстури, бути в стіці або наноситися за допомогою аплікатора. Вибір кольору та типу продукту залежить від Вашого типу шкіри та недоліків, які Ви хочете приховати. Консилер зазвичай наносять на область навколо очей, пігментні плями та інші недосконалості. Коректор наносять перед тональним засобом для нейтралізації інших відтінків. На сайті Yves Rocher Україна представлені Рідкий Консилер Антивтомаз Волошкою та Коректор-Стікз Волошкою у різних відтінках.

Волошка – культова рослина бренду, що вирощується на власних полях Yves Rocher. Консилер містить 85% інгредієнтів натурального походження та Волошкову воду для заспокоєння шкіри, без віддушок та спирту. Зручний аплікатор полегшує нанесення, легка текстура консилеру не забивається у мімічні зморшки та пори, відмінно перекриває темні кола та легко підсвічує шкіру. Для правильного використання нанесіть консилер за допомогою м’якого аплікатора на шкіру під очима у формі перевернутого трикутника та розтушуйте за допомогою кінчиків пальців або аксесуарів для макіяжу.

Коректор Ів Роше у формі стіка містить 99% інгредієнтів натурального походження, а його паковання – 100% переробленого пластику. Його кремова текстура надійно маскує недосконалості. Також містить Волошкову воду з заспокійливими властивостями. Паковання консилера та коректора Yves Rocher придатне до перероблення. Наносьте коректор на проблемні ділянки шкіри обличчя, розтушуйте кінчиками пальців або аксесуарами для макіяжу.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.