ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
До набору входять:
Опис

До складу набору входять:

  • Туш для Вій Метаморфоза Ультрачорна, флакон 7,8 мл;
  • Демакіяж з Волошкою для Контуру Очей, флакон 100 мл.

Екстремальний об'єм, вражаюча довжина та вигин, ультрачорний відтінок, стійкість 12 годин, - Туш для вій дарує справжню Метаморфозу вашим очам!
Туш для Вій Метаморфоза ультрачорного відтінку повністю змінює ваш погляд: додає віям екстремального об'єму, вражаючої довжини та вигину, а також забезпечує стійкість макіяжу впродовж 12 годин!
Щіточка спеціальної форми з м'якими щетинками проста та зручна у використанні, ідеально профарбовує кожну вію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, гарантуючи приголомшливий результат: супероб'ємні, довгі, підкручені вії вугільно-чорного кольору. Легка текстура дозволяє наносити туш у декілька шарів без утворення грудочок. Краса вашого макіяжу витримає будь-які випробування! Формула туші містить більше 85% інгредієнтів натурального походження, живильну Рицинову олію та Волошкову воду для лагідного догляду за віями. Завдяки такому складу туш підходить для чутливих очей, у тому числі при носінні контактних лінз. Живить та зміцнює вії.
Формула містить натуральний бджолиний віск, що збільшує об'єм та густоту вій.
Натуральний пігмент, Рослинне Вугілля, додає чорному відтінку глибини та насиченості.
Рекомендації щодо застосування: наносити від коренів до кінчиків легкими зигзагоподібними рухами.


Демакіяж на основі Волошки Біо із заспокійливими властивостями делікатно очищує зону навколо очей, заспокоює та надає шкірі комфорту.  Не містить ароматизаторів, ідеально підходить для особливо чутливих очей та при носінні контактних лінз. Має нейтральний рівень pH для шкіри.
Результат: ефективне видалення макіяжу контуру очей без подразнення.
Рекомендації щодо застосування: наносити на контур очей за допомогою ватного диска. Підходить для тих, хто носить контактні лінзи.
Формула пройшла дерматологічне та офтальмологічне тестування.
 

Артикул : Y738

Відгуки
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.