ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Вже після першого використання Нічного Догляду від Зморщок та для Пружності шкіра обличчя стає омолодженою, більш пружною та гладенькою. Поступово вона стає еластичнішою. Вже за 6 тижнів навіть глибокі зморшки заповнюються.

У складі догляду міститься Екстракт Мезембріантемума Кришталевого. Цей унікальний рослинний інгредієнт, родом із південноафриканської пустелі, здатний адаптуватися до екстремальних умов виживання та чинити їм опір. Звідси й походить його друга назва – Рослина Життя. Після 12 років досліджень і 3 зареєстрованих патентів, дослідники Yves Rocher заново відкрили Геній Мезембріантемума Кришталевого, щоб передати його винятковий вплив на вікові зміни шкіри. У складі цього догляду Мезембріантемум стимулює природне вироблення гіалуронової кислоти* для заповнення зморщок**. Гіалуронова кислота – унікальний природний філлер, вона  сприяє ідеальному зволоженню шкіри, таким чином дозволяючи зменшити мімічні та вікові зморшки.

Дизайн баночки догляду відрізняється від зображення (срібляста стрічка замінена однотонну фіолетового кольору).

Його + : Має комфортну кремову оксамитову текстуру. Скляна баночка підлягає переробці, а FSC-сертифікована картонна коробка містить на 41% менше картону***. Обираючи цей продукт, ви допомагаєте зберігати ліси.

Рекомендації щодо застосування: Наносити ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя.

*у випробуваннях In vitro.
**3 патенти, зареєстровані у Франції.
***
*у порівнянні зі стандартним пакованням баночки об’ємом 50 мл.

Формат : Баночка

Артикул : 97543

Інгредієнти

Список інгредієнтів :

AQUA/WATER/EAUGLYCERINCOCO-CAPRYLATE/CAPRATEMYRISTYLMYRISTATEBUTYROSPERMUMPARKII(SHEA)BUTTERPENTYLENEGLYCOLSESAMUMINDICUM(SESAME)SEEDOILBEHENYLALCOHOLACACIASENEGALGUMAMMONIUMACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VPCOPOLYMERMETHYLGLUCOSESESQUISTEARATEMESEMBRYANTHEMUMCRYSTALLINUMEXTRACTAPHLOIATHEIFORMISLEAFEXTRACTPROPANEDIOLSODIUMPOLYACRYLATEHYDROXYACETOPHENONEPARFUM/FRAGRANCEETHYLLINOLEATESODIUMSTEAROYLGLUTAMATE1,2-HEXANEDIOLCAPRYLYLGLYCOLLECITHINCITRICACIDSODIUMHYALURONATETRISODIUMETHYLENEDIAMINEDISUCCINATEALGINICACIDLINALOOLSILANETRIOLGERANIOLPROPYLGALLATE10959v0

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Більше про гаму
Природна гіалуронова кислота для пружності шкіри

Filler Végétal

Природна гіалуронова кислота
для пружності шкіри

Концентрат активних рослинних інгредієнтів

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.