This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry
Error reason : unknown
Ультраосвіжувальний очищувальний гель видаляє забруднення та сліди макіяжу, надає шкірі ніжність та сяяння.
Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher з 1959 року вибрали Клітинну Воду Карпобротуса Едуліса за її виняткові зволожувальні властивості: вона допомагає накопичувати* вологу в шкірі та утримувати* її надовго для безперервного зволоження.
Легкий освіжаючий гель із делікатним ароматом дарує шкірі відчуття повного комфорту.
Наші зобов'язання:
- 93% інгредієнтів натурального походження
- Без мінеральних олій
- Екотюбик містить на 25% менше пластику, ніж звичайний тюбик.
Рекомендації щодо застосування:
Наносьте вранці та ввечері на вологу шкіру обличчя легкими масажними рухами, уникаючи зони навколо очей. Після застосування ретельно змити.
* Тестування in vitro - патент, зареєстрований у Франції.
Також представлений в об'ємі 390мл.
Формула протестована під дерматологічним та офтальмологічним контролем.
Формат : Тюбик 125 мл
Артикул : G98295
Експерти Рослинної Косметики® обрали Едуліс за виняткову властивість накопичувати та утримувати вологу всередині листя. Завдяки унікальному процесу швидкої натуральної екстракції рослини, вирощеної за принципами агроекології в Бретані, у Франції, клітинна вода Едуліса зберігає активні зволожувальні молекули для безперервного зволоження та відновлення балансу шкіри обличчя.
Клітинна вода Едуліса, активатор зволоження, працює у трьох напрямах: утримує* вологу у всіх шарах шкіри, зберігає* її, вивільняє на поверхню шкіри по мірі необхідності для підтримання постійного рівню зволоження.
Активний інгредієнт діє за принципом гіалуронової кислоти рослинного походження: стимулює наповнення вологою глибоких шарів епідермісу та утримує молекули води всередині шкіри.
*Тести in vitro - запатентовано у Франції
Виникла тимчасова помилка
Якщо Ви бажаєте додати новий продукт, будь ласка, видаліть один з тих, ще ви вподобали попередньо.