Назад

Повертаємося з відпустки без жалю!

Незалежно від того, підійшла відпустка до кінця тільки що або закінчилася деякий період тому, вересень, як правило, знаменує початок нового робочого року. Саме час налагодити повсякденний розпорядок

Рано чи пізно відпустка закінчується і треба ставати до роботи. Ваш ритм життя зміниться разом з графіком сну та годинами прийому їжі, поступившись місцем звичному стресу та напрузі! Сьогодні ми розповімо, як полегшити перехідний період: якщо все правильно організувати, повернення може стати корисним та приємним.

Порада №1: передбачте можливість адаптації

... особливо це стосується сну! У відпустці ми встаємо пізніше та не заводимо будильник, щоб прокинутися. Наближаючись до дати виходу на роботу, поступово повертайтеся до нормального ритму. Протягом останніх п'яти днів ставте будильник на півгодини пізніше звичайного часу пробудження на робочому тижні. Прокидаючись раніше, ввечері ви, звичайно, будете почувати себе трохи втомленою, але такий розпорядок допоможе плавно увійти в робочий графік. Якщо вам важко заснути, відкладіть телефон та почитайте улюблену книгу.

 

sowimage

Порада №2: приділіть час собі

Відпустка - час повного розслаблення та відключення, але це не означає, що починати робочий сезон потрібно «на повній швидкості». Поступово повертайтеся до звичайного розпорядку, при цьому залишаючи час і для себе. У відпустці вам подобалося вранці медитувати або робити розтяжку? Навіщо відмовлятися від цих занять? Просто заведіть будильник на 10 хвилин раніше і проведіть їх в своє задоволення, не переглядаючи телефон або пошту! А потім вже починайте новий день.

Дійте так само протягом дня: робіть перерви!
Обідня перерва - ваш час! Спокійно поїжте, не поспішайте. Протягом дня знаходьте можливість для невеликих пауз, щоб перепочити та переключитися.

sowimage

Порада №3: підтримуйте фізичну форму і після літа

Влітку ми ведемо більш активний спосіб життя, ніж в іншу пору року. Після літа ми відчуваємо себе відпочилими та хочемо залишатися в гарній формі і далі! Регулярні заняття спортом очищають свідомість, зменшують емоційну напругу та покращують розумову активність.
Вони дають енергію, яка ще більше мотивує залишатися у формі, піклуватися про свій стан та вживати здорову їжу.

Ось декілька варіантів для щоденних тренувань: їзда на велосипеді, біг, ходьба, вправи вдома. Також рекомендуємо спробувати щось нове!

sowimage

 

Порада №4: зберігайте позитив

Не починайте новий сезон з негативного настрою! Згадайте кращі моменти вашої відпустки, переживіть знову ті приємні відчуття, і все піде добре. Повернення до роботи несе в собі багато гарного: ви поринете в свої цікаві проекти, почнете нові, побачитеся з друзями та сходите до улюбленого ресторану!

sowimage

Порада №5: позбудьтеся непотрібних речей

Вам коли-небудь хотілося все викинути? Ви відчували, що домівка переповнена речами, які вам вже не потрібні?

Насправді, оточувати себе тільки необхідним мінімумом дуже корисно. Позбавлення від непотрібного, звільняє не лише фізично, але і психологічно. Це наступний пункт в нашому списку плавного повернення до робочих буднів. Обмежений, переобтяжений речами простір може стати джерелом щоденного стресу та напруги і буде позначатися на вашій продуктивності.

sowimage

Етап 1: зробіть вдома ревізію
Почніть з речей, які представляють для вас найменшу цінність, і в корисності яких у вас виникає сумнів. Згадайте, чи користувалися ви ними в останні півроку, наприклад. Якщо користувалися, залиште їх. Якщо ні, віддайте на благодійність, продайте або викинете! Спочатку це може здаватися складним, але, як тільки ви це зробите, відчуєте неймовірне полегшення.

Етап 2: переберіть гардероб
У наших шафах повно одягу для будь-якої погоди, і ми вже не знаємо, що з усім цим робити! Потрібно зібратися з духом та позбутися того, що ви більше не носите: віддайте цей одяг на благодійність, продайте або викинете! Також можна подумати про його вторинну переробку.

Етап 3: ванна кімната
Літо закінчилося, пора позбутися засобів, якими ви вже не користуєтеся - прострочених продуктів та тих, що зазнали впливу сонця! Не забудьте про можливість переробки використаних флаконів та пляшечок.

 

І остання порада:
Хоча літо та відпустка закінчилися, це не привід попрощатися зі здоровим кольором обличчя. Перечитайте нашу статтю про те, як подовжити засмагу, та згадайте наші рекомендації з макіяжу для повернення до роботи у всеозброєнні !

А каков ваш совет на этот сезон? Поделитесь с нами в комментариях!

Поделиться