ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
До набору входять:
Опис

До складу набору входять:

  • Шампунь Захист та блиск фарбованого волосся, флакон 300 мл;
  • Бальзам-кондиціонер Захист та блиск фарбованого волосся, флакон 200 мл;
  • Маска Захист та блиск фарбованого волосся, тюбик 200 мл.

Спеціально розроблена формула шампуню без сульфатів* для фарбованого та тьмяного волосся. Делікатно та м’яко очищує шкіру голови, щоб забезпечити яскравий та довготривалий колір волосся. Збагачений малиновим оцтом, він живить** та захищає фарбоване волосся, відновлюючи його сяяння, даруючи шовковистість та блиск.

*Безсульфатні ПАР
**Опитування задоволеності проведено за участі 96 добровольців після комплексного використання шампуню, кондиціонера та маски для захисту фарбованого волосся.

Збагачений малиновим оцтом та олією календули, бальзам-кондиціонер сприяє легкому розчісуванню, живить, захищає та відновлює сяйво волосся, не обтяжуючи його. Результат – волосся слухняне, відновлене, легко вкладається.

Маска, збагачена малиновим оцтом та олією календули, відновлює та живить пошкоджений в процесі фарбування волосяний стрижень, не обтяжуючи його.* Закриває кератинові лусочки, попередньо піджививши волосяний стрижень цінними рослинними компонентами.

*Тест ефективності, проведений за участі 96 осіб після комплексного використання шампуню, кондиціонера та маски для захисту фарбованого волосся.

Рекомендації щодо застосування: 

Нанесіть невелику кількість шампуню на вологі долоні, спіньте, розподіліть по всій довжині вологого волосся від коренів до кінчиків, масажуйте прикореневу зону 1-2 хвилини, потім ретельно змийте водою. За необхідності повторіть.

Маску нанесіть на вологе віджате волосся, розподіліть по довжині аж до самих кінчиків, тримайте 3-5 хв, ретельно змийте водою. Використовуйте 2 рази на тиждень.

Після миття шампунем і застосування маски рівномірно розподіліть невелику кількість бальзаму по вологому волоссю, уникаючи прикореневої зони, зачекайте 1 хв, потім ретельно змийте водою.

Артикул : Y709

Відгуки
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.