ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Міцелярна вода – м’який засіб для очищення шкіри, що швидко видаляє макіяж та забруднення, зберігаючи баланс гідроліпідної оболонки шкіри. Міцелярна вода Ів Роше не сушить шкіру та не подразнює слізні залози, тобто за допомогою засобу можна також проводити демакіяж очей. Якісна міцелярна вода не містить спирту, парабенів, силікону чи консервантів.

 

Натуральний склад продуктів Yves Rocher
Зняття макіяжу за допомогою міцелярної води є ефективним і лагідним способом очищення шкіри від макіяжу та забруднень. У засобах для демакіяжу від Ів Роше переважають активні рослинні інгредієнти, тому косметична продукція є безпечною до використання. Така особливість не знижує ефективності продукту. Міцелярна вода для зняття макіяжу забезпечує делікатне очищення шкіри завдяки таким рослинним компонентам, як ромашка, мікроводорості, м’ята.

Різні типи шкіри потребують різного догляду. Якщо шкіра є сухою, експерти рекомендують обрати міцелярну воду з вологоутримуючими і заспокійливими компонентами. Якщо шкіра жирного або комбінованого типу, важливо обирати формулу, яка регулює вироблення себуму. Мікроводорості в складі засобу сприяють зволоженню шкіри, м’ята надає їй матовості, а косметичні засоби Ів Рошу з екстактом ромашки у складі призначені для чутливої шкіри. Саме продукт на основі ромашки є абсолютним бестселером бренду.

 

Вибір Міцелярної води
Спеціалісти рекомендують використовувати даний тип косметичного засобу споживачам, що мають чутливий або нормальний тип шкіри обличчя. Якщо шкіра суха, то крім міцелярної води застосовується молочко або олія для зняття макіяжу.

Якщо ж шкіра схильна до жирності, то процес демакіяжу дещо складніший: використання міцелярної води – це тільки перший етап. Крім цього продукту необхідно також застосувати гелі та пінки для вмивання, а також скраби.

 

Як використовувати міцелярну воду
Застосування міцелярної води є надзвичайно простим та складається з кількох етапів:

 1. Нанесення кількох крапель засобу на ватний диск.
 2. Притиснення диска з міцелярною водою до ділянки шкіри обличчя, шиї та контуру очей на 20–30 секунд.
 3. Легке зняття косметики за допомогою ватного диска.
 4. Останніми етапами демакіяжу є нанесення тоніку та зволожуючого крему для підтримання рівня зволоження шкіри.

Перевага цього типу косметичного засобу Ів Роше полягає не тільки в високій ефективності, але і в безпеці застосування: засіб не потребує змивання. Сучасні аксесуари для зняття макіяжу від Yves Rocher допомагають здійснювати очищення шкіри більш швидко та ефективно.

 

Особливості продукції Yves Rocher
Обираючи міцелярну воду, важливо враховувати декілька факторів, включаючи вид макіяжу, тип шкіри та особливості Ваших потреб. Міцелярна вода бренду Yves Rocher має нейтральний pH та відрізняється високою ефективністю демакіяжу. Понад 90-95% опитаних задоволені якістю косметики, ефективністю очищення шкіри.

Продукція в обов’язковому порядку проходить дерматологічне та офтальмологічне тестування, а опитані відмічають покращення стану шкіри, надання їй свіжого виду, сяяння, чистоти.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.