ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Продукт, який Ви шукали, вже не доступний для продажу. Рекомендуємо спробувати схожий продукт у цій категорії
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Перепади температур, ультрафіолет, частий контакт із побутовою хімією, засобами та водою – шкіра наших рук постійно зазнає впливу навколишнього середовища, яке негативно позначається на стані шкіри та нігтів. Регулярний та комплексний догляд подовжить молодість та красу Ваших рук.

В асортименті Експерта Рослинної Косметики® Yves Rocher Ви знайдете догляд, що надає зволоження, живлення та надійний захист для ніжної шкіри рук.

Всі продукти Ів Роше по догляду за шкірою створені з повагою до Природи та з турботою про збереження біорізноманітності нашої Планети.

Створені на основі рослинних активних компонентів та Екстракту Арніки засоби для догляду за шкірою рук Yves Rocher забезпечують повноцінний догляд за будь-яким типом шкіри, враховуючи особливості навіть найбільш чутливої та делікатної шкіри рук. Рослинний Гліцерин зволожує, кунжутна олія глибоко живить, а олія каріте (масло дерева ши) відновлює шкіру Ваших рук.

На Ваш вибір – гами косметики різноманітних текстур для будь-якої проблематики шкіри та комплексного догляду: від легкого зволожувального крему до бальзаму.

Секрет краси та молодості шкіри рук полягає у повноцінному комплексному догляді та складається з важливих етапів та продуктів для збереження краси та здоров'я:

 • Мило для рук: дбайливе очищення рук на основі рослинних інгредієнтів з максимально натуральною формулою. Рідке мило для рук збагачене екстрактами натуральних інгредієнтів та ефірних олій. Догляд для рук, що очищає шкіру рук, водночас доглядаючи за нею.
 • Олія-скраб: продукт, що відіграє важливу роль у видаленні відмерлих клітин шкіри та забезпеченні глибокого очищення. Олія-Скраб для Рук відмінно ексфоліює шкіру рук завдяки маленьким зерняткам 100% рослинного походження, забезпечує ефективний пілінг та зволоження, готуючи шкіру до наступного етапу догляду.
 • Крем для рук: використання зволожувального або живильного крему для рук є обов'язковим етапом у догляді. Обирайте догляд за потребою Вашої шкіри:
 • Колекція Bain de Nature, набори догляду з чуттєвими ароматами: Морські водорості, Лугові квіти, Золоті злаки.
 • Крем з SPF: забезпечує захист від негативного впливу сонячних променів та передчасного старіння шкіри. Крем для рук від пігментних плям SPF20 захищає ніжну шкіру рук від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, робить її м’якою та запобігає появі пігментних плям.
 • Бальзам: є чудовим засобом для зволоження та живлення шкіри, зокрема в зоні нігтів та кутикули. Бальзам Захист від Холоду ефективно відновлює та заспокоює дуже суху та пошкоджену шкіру рук, усуває дискомфорт, викликаний впливом зовнішніх агресій.
 • Молочко для тіла: забезпечує тривале зволоження та комфорт шкіри рук, ліктів та усього тіла загалом, усуває прояви сухості.

Комплексний догляд Ів Роше сприяє збереженню привабливого вигляду шкіри рук, запобіганню сухості, подразнень та пошкоджень.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше