ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Фільтр
Фільтр
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Пілінг та скраб для тіла

Наша шкіра потребує постійного догляду. Пілінг та скраб для тіла – косметичні продукти, які очищають шкіру від ороговілих клітин, забруднень, пилу, поту. Крім того, така косметика забезпечує регенерацію клітин шкіри, детокс, живлення. Використовуючи лише тільки гель для душу, досягти такого якісного очищення шкіри неможливо.

Щоб правильно обрати продукт для тіла, важливо розуміти відмінність дії обох засобів. Хоча засоби виконують схожі функції, діють вони по-різному. Скраб має густу консистенцію та абразивні часточки, тому ексфоліація відбувається механічним способом. Пілінг – субстанція, яка має в складі фруктові, іноді молочні кислоти тощо. Тобто гладкість та м’якість забезпечується їх дією.

 

Активні інгредієнти в складі скрабів Ів Роше
Yves Rocher, Експерт Рослинної Косметики®, створює косметичні продукти по догляду за тілом понад півстоліття. Купуючи скраб чи пілінг для тіла, важливо бути впевненим не тільки в ефективності, але й у безпеці обраного продукту.

Косметичні засоби від Ів Роше – продукти, що створені на рослинній основі, містять тестовані під дерматологічним контролем активні рослинні інгредієнти. До складу скрабів Ів Роше входять часточки-ексфоліанти, які мають рослинне походження. Використання косметичних продуктів бренду забезпечує делікатне очищення шкіри від ороговілостей, регенерацію тканин та гладкості, покращення текстури.

Скраби Yves Rocher на 98% складаються з інгредієнтів натурального походження, мають зручний формат тюбика. Наприклад, пудра з абрикосових кісточок чи часточки шкаралупи горіху Каріте в складі лагідно видаляють ороговілі клітини, а олія Каріте пом'якшує шкіру, залишаючи легкий аромат. Yves Rocher турбується також про захист навколишнього середовища: упаковка продукції підлягає вторинній переробці.

 

Як правильно використовувати цей тип засобу
Будь-яка косметика, наприклад, молочко для тіла чи скраб, діють ефективно тільки у випадку їх правильного використання. Застосування скрабів складається з наступних етапів:

 1. Перед використанням скрабу важливо прийняти ванну або душ, щоб відкрити пори та забезпечити більш ефективне видалення омертвілих клітин шкіри.
 2. Виберіть продукт відповідно до типу вашої шкіри. Нанесіть невелику кількість скрабу на шкіру легкими масажними рухами, зосереджуючись на проблемних ділянках, таких як лікті, коліна та п'яти.
 3. Делікатно помасажуйте шкіру круговими рухами протягом декількох хвилин. Це допомагає покращити кровообіг та сприяє глибшому очищенню пор.
 4. Після масажу ретельно змийте скраб теплою водою. Переконайтесь, що весь продукт був видалений з поверхні шкіри.
 5. Після використання скрабу шкіра може стати трохи сухою. Важливо нанести зволожуючий крем або лосьйон, щоб підтримати рівень вологи та еластичність шкіри.
 6. Для досягнення найкращих результатів важливо регулярне застосування скрабів та пілінгів. Зазвичай рекомендується використовувати їх 1–2 рази на тиждень, в залежності від типу шкіри та продукту.

Косметичні засоби Ів Роше Україна відрізняється гіпоалергенністю, м’якою дією та безпекою, забезпечуючи високу ефективність при доступній ціні.

Для створення продуктів обираються формули, що найбільш легко та швидко піддаються біологічному розкладу, що підтверджує екологічність продукції. Компанія постійно проводить дослідження, впроваджує інновації, а кожен із продуктів проходить обов’язковий дерматологічний контроль.

Показати більше

 • 100% рослинні
  активні інгредієнти

 • На наших полях ми ведемо
  органічне землеробство

 • Наші продукти
  екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.