ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Сонцезахисний Крем для Обличчя дбайливо захищає та глибоко зволожує шкіру обличчя, а також ефективно розгладжує зморшки. Шкіра ефективно захищена від UVA/UVB випромінювання. Інтенсивно зволожена, вона стає розгладженою, оксамитовою та сяючою.
Попереджує появу ознак старіння, що може викликати перебування на сонці. Анти-аж формула, рідка та нелипка, ефективно захищає шкіру від пошкоджень, що може викликати сонце, та попереджує пігментацію.

Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher з 1959 року змогли розшифрувати геній Пустинної Зірки, основного компонента засобу: здатність адаптуватися до негативного впливу сонячних променів. З цієї рослини вони отримали рослинні Поліактіви, які захищають шкіру від сонця.

Рослинні Поліактіви Пустинної Зірки одночасно працюють у 5-ти напрямках, що забезпечує ефективний комплексний захист від негативного впливу ультрафіолетових променів та гарну рівну засмагу:
- стимулює вироблення меланіну - пігменту, який поглинає ультрафіолетові промені, та тим самим захищає тканини глибоких шарів шкіри від пошкодження
- активує природні захисні механізми шкіри від негативного впливу сонячних променів
- запобігає фотостарінню
- захищає цілісність та структуру шкіри
- стимулює регенерацію клітин

Наші зобов’язання:
- Без мінеральних олій
- Картонна упаковка виготовлена з деревини підвідомчих лісів.

Рекомендації щодо застосування:
Наносьте засіб на шкіру обличчя та шиї, уникаючи контуру очей. Застосовуйте перед засмагою. Поновлюйте захист після контакту з водою.

Формула протестована під дерматологічним та офтальмологічним контролем.
 

Формат : Тюбик

Артикул : 57438

Активний рослинний інгредієнт
Пустинна зірка
Експерти Рослинної Косметики® змогли розшифрувати геній Пустинної Зірки: здатність адаптуватися до негативного впливу сонячних променів. Екстракт Пустинної Зірки одночасно працює у 5-ти напрямках: стимулює вироблення меланіну, активує природні захисні механізми шкіри від негативного впливу сонячних променів, запобігає фотостарінню, захищає цілісність та структуру шкіри, стимулює регенерацію клітин.
Пустинна зірка
Рекомендації щодо застосування
Перед кожним виходом на сонце наносити крем на шкіру обличчя та шиї, уникаючи контуру очей. Поновлювати після купання та кожні 2 години при тривалому перебуванні на сонці.
Відгуки

Поради краси

Більше про гаму

Захищає шкіру від ультрафілету та створює гарну засмагу

Solaire Peau Parfaite

Захищає шкіру від ультрафілету та створює гарну засмагу

Гама, що відповідає всім вимогам захисту шкіри до, під час і після перебування на сонці.

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.