ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Парфумер бренда Yves Rocher Аннік Менардо створила нову інтерпретацію уподобаного всіма аромату Moment de Bonheur, наділивши його свіжим сучасним звучанням.

Туалетна вода Moment de Bonheur l'Eau – це витончений і повітряний акорд свіжості, що поєднав у собі пахощі шляхетної квітки з яскравою солодкістю Зеленого Яблука.

Щоб досягти винятково тонкого звучання, Аннік Менардо вибрала Екстракт Столистої Троянди з Грасса, більш невагомий, ніж абсолют. Оброблена делікатним способом, Столиста Троянда розкривається в новій якості і підкорює своєю розкішністю.
Як бездоганний прозорий кристал виграє своїми численними гранями, так і аромат троянди переливається та віддає своє звучання різноманітними відтінками – від інтенсивно свіжого до невловимо теплого та п'янкого.

Ніжна солодкість Соковитого Яблука надає аромату грайливого характеру, відчуття нескінченно теплого літа та радісної безтурботності.

Ефірна олія Бергамота вносить густу й терпку ноту цитруса, надає відчуття впевненості і внутрішньої гармонії.

Вірджинський Кедр робить завершеним образ аромату, врівноважує іскристу свіжість духмяністю цінних порід деревини.

Оцініть цей іскристий глибокий аромат, щоб відчути радісне натхнення і зарядитися життєствердним оптимізмом.Формат : Спрей

Артикул : 25295

Інгредієнти

Список інгредієнтів :

ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCEAQUA/WATER/EAUETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATELINALOOLETHYLHEXYL SALICYLATEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANELIMONENEBENZYL ALCOHOLGERANIOLCITRONELLOLCITRALBHTCI 17200 (RED 33)CI 19140 (YELLOW 5)CI 42090 (BLUE 1)173v0

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.