ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Еліксир витонченої та аристократичної жіночності

"Деревні ноти цінних порід деревини у поєднанні з вишуканими бальзамами... Новий аромат приваблює гармонією ефірного масла Пачулі з абсолю Ванілі. Вкраплення абсолюту Іриса, дорогоцінного й аристократичного, підкреслює вишуканість та жіночність аромату."
Марі Саламан, Олів'є Креспо, парфюмери

Абсолю Іриса
За чисті і благородні грані свого звучання Ірис визнаний рідкісним і дорогоцінним матеріалом у парфумерії. Граючи фіалковими та деревними нотками, пудровою тональністю, він привносить певну аристократичність у новий аромат.

Абсолю Ванілі
Чуттєва відвертість і гармонія витончених граней: молочних, карамельних, медових , деревних, пряних... У серці аромату Ваніль по-новому розкриває свою неповторну жіночність.

Ефірна олія Пачулі
Водночас деревний і трав'яний, дещо з гірчинкою аромат Пачулі розкриває своє ольфактивне багатство у самому серці аромату, підкреслюючи його силу і глибину.Формат : Спрей

Артикул : 53784

Активний рослинний інгредієнт
Ваніль, Пачулі, Ірис
Ваніль - карамельно-медова мелодія з легким деревним підтоном. Пачулі - глибокий, насичений, коштовний акорд. Ірис - рідкісний ольфакторний інгредієнт.
Ваніль, Пачулі, Ірис
Інгредієнти

Список інгредієнтів :

ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCEAQUA/WATER/EAULINALOOLBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANELIMONENEGERANIOLALPHA-ISOMETHYL IONONECITRONELLOLCOUMARINBENZYL ALCOHOLCITRALISOEUGENOLEUGENOLBENZYL BENZOATE230v0

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Більше про гаму
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.